Samoloty Doodle
4.3 (25)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Słowo "Doodle» można przetłumaczyć jako szkic lub szybkiego rysunku, i wygląda tak cała gra! BYRIL deweloper znany z gry w zakresie projektowania, że ​​symuluje rysunki długopis na arkuszu notebooka w polu. Wczesne prace można spotkać się z takich gier, jak "pancerników", "Tic Tac Toe online", "on-line" i punktów «Doodle Koszykówka» dwie części, wszystkie te gry są rysowane podobny lub taki sam sposób. Pod warunkiem, proste, ale bardzo wysokiej jakości rozgrywkę ciekawy design to wyraźnie odróżnia grę od konkurencji.


W grze fabuły Doodle płaszczyznach: w rzeczywistości elementarne strzelanka 2D, gdzie trzeba latać od dołu do góry, zbierając gwiazdki, które będą potrzebne na zakup innych samolotów i innych świadczeń, omijając różnego rodzaju przeszkody (spadochroniarze, szybowce, sterowce, ptaki, helikoptery i inne chmury burzowe ) będzie musiał tankować w locie i, oczywiście, musiał strzelać do wrogów. Ale jest historia! Twój bohater był zwykłym rolnikiem (kto miał umiejętności pilota i samolotu wojskowego pod ręką), gdy zbombardowali farmę, postanowił się zemścić. Tak więc pierwszy poziom i obok para nie będzie strzelać zbyt wiele, po prostu możliwość, aby przyzwyczaić się do kontroli i nauczyć się ograć obiektów na niebie na zewnątrz. Pod koniec pierwszego poziomu zestrzelić samoloty, które bombardowały dom (nie będzie się oprzeć), by znaleźć szczątki samych tajnych dokumentów, czytając, że nie można zatrzymać i podjąć decyzję, aby kontynuować swoją krucjatę i pokonać wszystkich złoczyńców!


Plusy gry Doodle: Planes

  • chłodny "zeszyt"
  • Prosty i dyskretny opowieść
  • świetny soundtrack
  • ciekawa misja
  • Gra jest darmowa!


Wady gry Doodle Samoloty:

  • ktoś może mieć problem z zarządzaniem
  • skoro gra jest darmowa - reklama będzieWnioski: świetna gra, że warto grać wszystko co najmniej ze względu na sposób jego sporządzenia, a bez niego dość dopuszczalnego strzelance czy coś takiego gwarantuje miły czas.


Reklama

Pobierz Samoloty Doodle 1.0.5 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (6)
Data umieszczenia 2018-08-01 15:51
rozmiar 21.19 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje BYRIL na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(25)
4.3★ 86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/06 07:37
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |