Przegląd systemu Android 4.4 KitKat
0 (0)

Przegląd systemu Android 4.4 KitKat

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witam przyjaciół!

Kiedy w 2011 roku Google wprowadziło Android 4.0 Ice Cream Sandwich i Galaxy Nexus były zaskoczony, jak konstrukcja zmieniła się dramatycznie i intereeys.

Android 4.1 4.2 i 4.3 były bardziej charakter kosmetyczny, a wszystkie innowacje zostały ukryte w trzewiach firmware. Doszli do wniosku, poprawek i lepszą optymalizację między żelazem i środowiska systemu operacyjnego.

Ale wszystko się zmieniło, a dziś jestem radością informujemy, że najnowszy mobilny system operacyjny od Google, Android 4.4 Kit Kat.

Zgadzam nazwę bardzo zaskoczony i szczęśliwy w tym samym czasie. Możliwość używania nazwy popularnych barów w umowy między Google i Nestle we wrześniu tego roku.

Ponadto, oprócz nazwy, są sprzedawane na całym świecie barów KitKat czekolady z kodu promocyjnego na nowym Nexus 7.

A teraz jest najciekawsze - przegląd nowych funkcji i możliwości w Androidzie 4.4

Główną cechą jest nowy smukły design i kolory, teraz tym bardziej neutralny biały i szary. Pamiętam, że wcześniej w stronniczość Android był czarny i niebieski.

Mówiąc o płaskiej konstrukcji, warto zauważyć transformację w tym samym stylu standardowych ikon.

Przyciski paska stanu i aplikacje systemowe menu są teraz przejrzyste. Wyświetlanie punktów sprzedaży komputerów stacjonarnych, a nie są one ograniczone i są wypełnione jak istniejące, tak że brakuje miejsc nie można się martwić. Tak jak w poprzednich wersjach Android Jelly Bean, Kit Kat w niniejszym folderze, są teraz także obsługuje nieograniczoną liczbę aplikacji, dzięki przewijać bezpośrednio w folderach. Długie naciśnięcie na stole Pojawi się menu, w którym można dostosować obszar roboczy przez siebie, dodając widżety, zmianę tapety.

Prawie zapomniałem, w ustawieniach dodanie nowych elementów: Płatność domu i drukować.

Poza tym wszystkim wyrzutni zaktualizowanym stanie, stało się jeszcze bardziej płynnie, tak że dowcipy o Lagana Androida zmarł dawno temu.

Wewnętrzne zmiany w systemie nie mieli wystarczająco dużo czasu i wysiłku.

Ponieważ Android Kit kat obsługuje entry-level zupa z 512 MB ​​pamięci RAM na pokładzie.

Fani gier i filmów, takich jak nowy tryb pełnoekranowy, w którym znikają z przycisków nawigacyjnych ekranu i pasku stanu. Odbywa się to na łatwość obsługi i predotrascheniyu kliknięć przypadkowych. Powrót tego samego przycisku można przesuwać zwykle.

Co do asystenta Google teraz, jest o wiele mądrzejszy i nabytych nowych funkcji. Bieg prowadzi teraz zamach na lewo.

Aktualizacja i aplikacji telefonu, teraz może sprawdzić numer, który nie znajduje się w książce telefonicznej bezpośrednio z Google Maps.

Nowa wersja Kit Kat, nie więcej aplikacji SMS, ale nie martw się, jest teraz całkowicie zastąpiły Spotkań aplikacji, dzięki nim będzie można wysyłać i odbierać wiadomości SMS, MMS, wiadomości z sieci i wideo połączeń.

Klawiatura obsługuje nowy zestaw emotikonów Emoji, a aparat posiada tryb HDR +, które pomogą Ci robić zdjęcia w słabym świetle lub odwrotnie rozświetla.

Jak zawsze, najpierw dostać firmware urządzenia Nexus, czyli Nexus 4, Nexus 7 (oba pokolenia), Nexus 10 i smarfony Google Edition: HTC One i Samsung Galaxy S4.

Warto Ometa że w tym roku Google naprawdę zaskoczony wszystkich użytkowników Androida, wersja Kit Kat jest najlepszy, jaki widziałem, jestem Android użytkownik od wersji 2.3, a wierzcie mi, firma wykonała świetną robotę, więc Android jest zainstalowany na ponad 70% urządzeń świat.

Ich myśli i pytania, jak zawsze, zostaw komentarz poniżej tego filmu.

On tego ode mnie.

Dzięki za oglądanie, powodzenia dla wszystkich!


Reklama

Przegląd systemu Android 4.4 KitKat dla LG K10 LTE

2013/11/18 15:22

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |