Przegląd Smartphone Highscreen Zera F
0 (0)

Przegląd Smartphone Highscreen Zera F

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witaj!

A dzisiaj w naszym studio smartphone, które jest wliczone w kategorii budżetowej, ale ma dobre wyniki. Oświadczam uwagę Highscreen Zera F.

Urządzenie to pierwszy smartfon w linii zera. Charakterystyczną cechą, która jest projektowanie i doskonały materiał obudowy.

Cóż zacznijmy tradycyjnie mówić o obudowie i ergonomicznym urządzeniu.

Znajduje się z przodu wyświetlacza, przedniej kamery, czujniki i 3 przyciski: menu, home i pleców. Na kole regulacji głośności po prawej stronie znajduje się po lewej portu Micro - USB, oraz górny przycisk, aby włączyć ekran i 3.5 mm jack dla słuchawek. Odwrotna strona wykonana z przyjemnego w dotyku tworzywa sztucznego, jest logo firmy, głośnik, aparat i lampa błyskowa LED.

Wyświetlacz ma przekątną 4 cali i rozdzielczości 800 x 480, matryca IPS technologii. Z tym kąty widzenia są dobre, a kolory są nasycone.

Smartphone zainstalowany dwurdzeniowy procesor z Mediatek. Model 6572 jest taktowany zegarem 1,2 GHz, i jako przyspieszacz działa Mali 400MP, które w tym samym czasie pokazywał dobre wyniki. Dla jasności, uruchomiliśmy kilka gier, które można niezależnie ocenić wydajność.

RAM 1 GB, a dla plików, które są wyposażone w 4 GB + posiada gniazdo na karty pamięci MicroSD.

Urządzenie działa na Android 4.2 w wersji, w tym przypadku z wyrzutni zamontowanych na górze Google. Interfejs pracuje bardzo szybko, pewne błędy podczas operacji nie mogą być wykryte.


Przednia kamera ma rozdzielczość 0,3 megapiksela jest minimalna, ale dla modelu budżetowego w czasie. Tylna kamera ma rozdzielczość 5 megapikseli i robi dość dobre zdjęcia w świetle dziennym.

Odpowiedzialny za gadżet autonomii baterii baterii 1600 mAh, przy średniej wykorzystania smartphone działa cały dzień i jeszcze trochę opłatę na wieczór oglądania klipów na YouTube.

Zera F obsługuje wszystkie zaawansowane funkcje: GPS, Bluetooth 4.0 i Wi-Fi. Obsługuje również internet 3G i 2 simkarty.

Zawarte w dodatku do smartphone będzie zlokalizowany w pięknej wskaźnik ładowania LED, zwykłych słuchawkach i różnych instrukcji.

Dobrze podsumujmy, Highscreen Zera F jest doskonałym urządzeniem dla pieniędzy, dobry ekran, szybki interfejs obsługi, wysokiej jakości materiałów, obudowa - to wszystko urządzenia mocne. Oficjalna cena w sklepie firmy jest 3990 rubli.

Mam na to wszystko.

Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!
Reklama

Przegląd Smartphone Highscreen Zera F dla LG K10 LTE

2014/06/20 10:47

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |