Przegląd Android L
0 (0)

Przegląd Android L

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witam wszystkich, jest to szczegółowy przegląd nowej wersji mobilnego systemu operacyjnego od Google, Android L.

Pogłoski o aktualizacji na dużą skalę do 5,0 poszło bardzo dużo czasu, bliżej ogłoszenia, wszystko wydaje się być zgodni, że nowa wersja będzie się nazywać Lollipop, czyli słodycze. Wszystko wydaje się być logiczne, szczególnie pamiętając nazwiska poprzedniej wersji.

Na prezentacji Google I / O 2014, pokazano nam Android L. Może to nazwa nawiązuje do płaszczyzny i minimalizm nowych systemów operacyjnych. W tym roku, Google śladami Apple, prezentując wersję podglądu oprogramowania, a oficjalne wydanie powinno nastąpić przed końcem tego roku, podobnie jak w innych IOS. 8. Myślę, że to jest na pewno słuszne, lepiej wydać stabilną wersję 1 i uzyskać zadowolony klietnov niż produkować 4-5 drobne aktualizacje.

W tym filmie mówię o wszystkich nowych funkcji dostępnych w pierwszej wersji podglądu dla deweloperów.

Co od razu rzuca się w oczy zupełnie nowy interfejs. Projektowanie elementów stają się bardziej płaskie, ale dzięki temu efekt cieni objętości obecnych. Wydaje się, że każda ikona jest unoszący się w powietrzu.

Blokady ekranu obsługuje powiadomienia, z którymi można wchodzić w interakcje. Przypominały mi karty Google teraz. Aby odblokować urządzenie, które trzeba zrobić, przesuń palcem w górę, wzywając do szybkiego trzeba trzymać palcem po lewej stronie ekranu i szybki dostęp do aparatu zachowała swoje znaczenie, jest również dostępny z prawej strony machnięcia. Poza tym proces odblokowania łatwiej można teraz dodać do trybu prywatnego, podczas którego nie trzeba będzie wprowadzić hasło, na przykład, jeśli jesteś w domu.

Po odblokowaniu oko natychmiast złapać nowe ikony na dolnym panelu, teraz zamiast standardowych ikon są rozmieszczone geometryczne kształty jest niewątpliwie kwestia gustu, uważam, że to ciekawe, że opcja.

Uruchamianie menu aplikacji teraz wygląda tak: każda aplikacja jest oddzielne duże okno. Między nimi, można szybko przejść przez przełącznik, i zamknąć niepotrzebne aplikacje mogą przesunąć, jak wcześniej. Ogólny projekt przypomniał mi multitasking telefony zakładek przeglądarki z Chrome.

Nowa wersja systemu operacyjnego Google zwrócił uwagę na autonomię naszych gadżetów, dzięki oszczędzania baterii w stanie zoptymalizować wydajność baterii i uruchomić różne procesy, urządzenia dla systemu Android L będą mogli pracować dłużej, średnio 90 min.

Menu ustawień uzyskała zupełnie nowy projekt, a teraz jest w płaskiej konstrukcji w kolorze białym. Elementy pozostały bez zmian.

Teraz porozmawiajmy o kurtyny zgłoszenia, począwszy od wersji 4.2.2, to było podwójne, teraz Szybkie ustawienia powiadomień i są połączone w jednym urządzeniu.

Dialer otrzymał również radykalnie nowy mecz smukły design Android L.

Android L jest szybszy i bardziej stabilny niż w poprzednich wersjach, dzięki ART dodawania. Maszyna wirtualna korzysta lepszą pamięć i jest w pełni kompatybilny z 64 - bitowe procesory. Minusem, choć nie jest to, że krytyczne aplikacje mogą teraz więcej miejsca na urządzeniu.

Przypominam, że jest to tylko pierwszy zespół, czas zwolnienia, które obiecują nam wszystko może zmienić się jesienią, więc polecam, aby subskrybować kanał, aby nie przegap aktualizacji recenzję.

Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!


Reklama

Przegląd Android L dla LG K10 LTE

2014/06/29 08:56

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |