AVG Uninstaller
4.2 (109)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Pobierz aplikację, można i absolutnie bezpłatna, tak będzie zawsze! Jak długo wyglądał pod maską android? Ile programów używacie? A które jedzą najwięcej pamięci w urządzeniu? We wszystkich tych kwestiach i będzie musiał odpowiedzieć na pierwsze uruchomienie programu. Często zainstalować aplikacje i nie zapomnij ich użyć, czy tylko po pierwszym użyciu, ale mimo to, te wszystkie gry i aplikacje pochłonie cenny pamięci, które często nie wystarczy, że wyraźnie wpływa na wydajność urządzenia.

Aplikacja daje możliwość szybkiego przeglądania listy potrzebnych aplikacji, dowiedzieć się, ile miejsca na dysku i ile pamięci używają, a więc usunąć te, które się nie podoba. Sam wniosek może dać własną wizję tego, co aplikacja zostanie usunięta w celu optymalizacji wydajności. Więc można zrobić listę aplikacji, które trzeba w każdej sytuacji, a aplikacja nie zapomnę o nich, nie oferując im ponownie usunięte.

Zmniejszenie zużycia pamięci, oszczędzając baterię i zwolnić androida, nawet jeśli używasz potężne nowe innowacje, prędzej czy później przyjdzie czas, kiedy będzie ona rozpocząć się nie powiedzie i jeść akumulator nie przypadek, jak w pierwszym dniu stosowania, jest, na takie sytuacje i nie jest oprogramowanie, takie jak ta.


Reklama

Pobierz AVG Uninstaller 1.1 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.1 (183743)
Data umieszczenia 2014-11-08 16:54
rozmiar 1.89 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-08 18:54:04
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

mierzenie rozmiaru pamięci aplikacji

Zezwala aplikacji na pobieranie rozmiarów własnego kodu, danych oraz pamięci podręcznej.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(109)
4.16★ 83.11%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/07/23 11:11
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |