Aviasales - tanio
3.3 (48)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Jeśli zaczniemy od cyfr, usługa obejmuje ponad siedmiuset linii lotniczych i wyszukiwania obejmuje wszystkie sposób możliwości budżetowych, lotów czarterowych, ponad czterdzieści agencji, a nawet kilku specjalnych systemów do rezerwacji. Wystarczy wyszukać jest włączona dla wszystkich rodzajów witryn i innych zasobów, które mogą zaoferować ładunku lotniczego. Oczywiście istnieje głównej linii, takich jak Aeroflot, S7, Transaero i innych dużych, w tym zagranicznych.

Ze względu na fakt, że wniosek obejmuje niemal wszystkie oferty z całego świata, będziesz miał możliwość latania praktycznie zawsze i wszędzie, wyszukiwanie jest szybkie i zawsze masz możliwość sortowania według ceny, samolotów i wszelkich innych parametrów. Możesz określić typ samolotu, koszt biletów, klasy lotu oraz wszelkich innych parametrów interesujące.Cechy:

  • Możesz kupić bilet bezpośrednio z urządzenia mobilnego, bez konieczności opuszczania aplikacji i
  • Wiele filtrów do wyszukiwania
  • wygodne porównanie algorytm wyników znalezionych
  • możliwość wysłania próbki do wiadomości e-mail
  • możliwość zapłaty za zakup różnych walutach
  • Online mapa cen biletów w różnych krajach
  • Historia przeszłych zapytaniami
  • dostępność folderu "Ulubione"

Reklama

Pobierz Aviasales - tanio 3.64.0 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
• Новая карта в разделе «Путешествия» с гибкими настройками поиска и обновлённым дизайном. Если вы хотите получать уведомления об аномальных ценах, то советуем попробовать создать свои путешествия.
• Прогнозирование цены в результатах поиска: мы только учимся, но уже можем довольно точно сообщить, стоит ли покупать билет сейчас или подождать до снижения цены.
• TalkBack. Адаптировали под новый интерфейс.
• Новый экран выбора агентств и опций провоза багажа.
informacje ogólne
wersja 3.64.0 (94011)
Data umieszczenia 2021-07-31 12:45
rozmiar 56.13 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(48)
3.32★ 66.36%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/08/02 07:04
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |