Edytor zdjęć PaintCAD
2.7 (50)

Edytor zdjęć PaintCAD

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Poczucie tutaj jest to, że program ten jest przeznaczony do pracy z pikseli, o których wiele osób już dawno zapomnianych, zwłaszcza z wydaniem wyświetlaczach Retina, zobaczyć, gdzie co najmniej jeden piksel niemożliwym zadaniem. Jednak są ludzie, którzy potrzebują go, i jeśli jesteś jednym z nich - odkryj sztukę pikseli na PaintCAD!

Przy okazji, oprócz tworzenia piksela obrazu aplikacja ta jest idealna do tworzenia i edycji rysunków, tworzenie prostych animacji lub czcionki. Jak dobrze, że są różnego rodzaju dodatków, takich jak Microemu, przez co otwiera zupełnie nowe możliwości, jest to wsparcie dla ekranów dotykowych!

Ale na innych cechach ten edytor nie jest dużo gorszy od współczesnych odpowiedników, jest regulacja kolorów, jasność, kontrast, gamma, tworzenia trójwymiarowych obrazów, różne gradienty, efekty rozmycia, cienie, ogień, gwiazdy, efekty śniegu, pożar, ostrość i więcej, i zgadzam się, lista jest całkiem realne.
Nie trzeba dodawać do aplikacji ma podstawowe funkcje, takie jak wycinanie, kopiowanie, wklejanie, przejrzystości, i tym podobne.

Podczas rysowania, można korzystać z ekranu dotykowego urządzenia i wirtualną klawiaturę, która zapewni najwyższą precyzję w dół do każdego piksela, a to jest podstawowy sens i idea programu! Ponadto, twórcy zaleca się stosowanie tylko tej metody, w przeciwnym razie efekt jest nieco inny. A dla tych, którzy są zdezorientowani, tutaj jest bardzo szczegółowy przewodnik, który zawiera wiele szczegółowych artykułów na temat korzystania z funkcji aplikacji.


Reklama

Pobierz Edytor zdjęć PaintCAD 2.6.23 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
- fixed incorrect empty "My mobile"/"My android" disk-list displaying after showing of contents for any empty folder or folder with restricted access
- base disk "/sdcard/" added in base-disk list for android devices incompatible with "sdcard/"
informacje ogólne
wersja 2.6.23 (23)
Data umieszczenia 2017-06-10 06:20
rozmiar 618 KB
polski nie
wymagania
android 1.6+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-06-10 09:21:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(50)
2.67★ 53.33%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/08/05 11:11
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |