Discounter: Zarabiaj
3 (63)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Jeśli często potrząsać nowe przedmioty i lubią się bawić ich, a następnie pobrać nowe i tak na co dzień, to jest kopalnia złota dla Ciebie! Kołysać najciekawsze gry i aplikacje z przetłoczeniami reklamowych, które będą zbierać konkretnych punktów na koncie, gdy numer jest wybierany punktów równowartość dwóch dolarów - są tam wyświetlane na rachunku za telefon. Więc te pieniądze można wymienić w słynnym sklepie Amazon i wychować swoje konto w systemie PayPal, co otwiera możliwość spędzenia go wszędzie tam, gdzie akceptuje płatności z systemu, a to jest ogromna liczba sklepów w internecie i wszystkich sprzedających w serwisie eBay.

Jak dobrze będzie regularnie dostarcza miejsc pracy, wykonując, że również będą zarabiać tyle samo punktów, warunki są bardzo proste zadania i wykonać ich nie jest trudne, więc na to nie można się martwić.

Na co czekasz?

  • Wiele bardzo ciekawych miejsc pracy, każdy wybiera coś dla siebie wygodne
  • wiele możliwości gromadzić punkty
  • Wypłata środków w celu zrównoważenia telefonu komórkowego lub PayPal
  • punktów wymiany na kupony w Amazon
  • niższy próg minimalnej kwoty wypłaty - zaledwie dwa dolary!

I jeszcze jedno, nie traktują to jako okazję, aby zarobić na kolejny rozwód, system ten jest bardzo prosty i otwarty, regularne wypłaty już wiele osób, tak aby można było bezpiecznie go używać!


Reklama

Pobierz Discounter: Zarabiaj 4.18 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 4.18 (25)
Data umieszczenia 2015-01-22 20:25
rozmiar 6.04 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-01-22 22:36:21
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(63)
2.99★ 59.83%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/08/12 15:43
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |