Games.Mail.Ru,
3 (24)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W ostatnich latach firma mail.ru znacznie zintensyfikowane, uruchomił wiele projektów, ciekawych i niezbyt udane i porażki, ale mimo tego ruchu, a ruch to życie, tak, że następny rozdział w życiu stał się portal games.mail.ru, który miał być tętniące życiem centrum deweloperów branży gier, to jest naprawdę?

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy na portalu jest objętość wszystkich, nie wiem dobrze, czy źle, ale wydaje się, że tu postanowił umieścić wszystko, co znajduje się w Internecie. Ale gdybym miał trochę portal czasu, staje się dość łatwe poruszanie się. To cztery główne sekcje - Demo, wszystkie gry i Forum parowa.
Celem tych dwóch ostatnich nie dyskutować właśnie profil i forum, a więc wszystko jest jasne, o resztę to szczegół.

W dziale "Zagraj", tutaj zebrane wszystkie, że można grać, które logicznie wynika z nazwy, sekcja jest podzielona na następujące kategorie:

 • Mini Games
 • klient
 • Przeglądarka
 • prosty
 • ruchomy
 • Gry na PC


W "mini-gry" znajdziesz wszystkie rodzaje trochę typu igrulki karty, bingo, backgammon, bilard, domino, Sudoku, Solitaire i więcej. Wystarczy kliknąć na swojego faworyta, logowanie i grać.
Przeglądarka sekcja i klient przyniósł projekt, w którym mail.ru jakoś uczestniczyła tylko w jednym przypadku przeglądarki internetowej czysto gra, w innych trzeba ściągnąć klienta do gry, ale w jakiś sposób, że wszystkie odpowiedzi dobre przez ten sam zespół programistów.

W "proste" są naprawdę proste gry, które można pobrać do komputera lub tabletu lub telefonu i zainstalować je oddzielnie, bez przywiązania do portalu. W tej części, wiele gier i zaczynają z najprostszym pulpitu i na końcu nawet prymitywne zadań.

"Gry na PC» zapewne niewiele będzie interesujące właścicieli android, ale jednak nie można kupić pełne wersje niektórych nowych produktów z branży gier. Aby być precyzyjnym, masz klucz sprzętowy i możliwość pobrania zawartości do gry, ale nie jest to niespodzianka.

Co do tematu "wszystkie gry", które jest rajem dla ciekawskich, dla tych, którzy nie chcą grać w coś prostego, opartego na przeglądarce, lub dla tych, którzy chcą utrzymać rękę na pulsie, by tak rzec. Zawiera sekcje:

 • News - Wiadomości gry przemysł
 • Video - klipy z popularnych gier
 • Artykuły - Artykuły na temat najbardziej popularnych gier wiadomości
 • Gry - baza wiedzy dla gier, wybierając jedną otrzymasz wszystkie dostępne zrzuty ekranu, filmy, artykuły i recenzje gry, wszystko w jednym, z grubsza rzecz biorąc
 • Baza wiedzy - najzabawniejsze, po przeczytaniu, że można być trochę zaczynam rozumieć graczom, to zawiera wiele pojęć i deszyfrowania jest opis głównych bohaterów najpopularniejszych opowieści

Reklama

Pobierz Games.Mail.Ru, 2.1.6 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Minor update
informacje ogólne
wersja 2.1.6 (203)
Data umieszczenia 2021-07-02 17:45
rozmiar 79.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(24)
3.04★ 60.88%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/09/10 08:42
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |