xCore Antivirus
4 (364)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Telefon komórkowy dzisiaj (lub tablet) stały się integralną częścią naszego życia, jest stopniowe przenoszenie wszystkich elektronicznych treści, które nie jest już ograniczona do filmów i muzyki, jest wiele osób, zachować swoje dane osobowe na treść pracy, hasła, karty kredytowe i inne więc o rzetelne antywirusowe stała się priorytetem dla wielu, i dlatego nie było programu xCore Antivirus.
W tym przypadku deweloper jest gotowy, aby zapewnić wysoki poziom ochrony dla Twojego telefonu lub tabletu do androida, który nie może już martwić się o wszelkiego rodzaju złośliwych programów, wirusów lub programów szpiegujących. Anti sprawdza każdą możliwą nadbudowę reklamową, która utrzymuje pojawiały się w darmowych aplikacji, a także może zawierać niepożądane składniki, które mogą zapobiec powstawaniu wirusów i infekcji urządzenia.

Wbudowany system wykrywania w pełni przetestować karty pamięci i pamięci wewnętrznej urządzenia, a może także skanować je, gdy pojawi się coś nowego. Nie trzeba dodawać, nie zapomnij o ochronie Internetu, który opiera się na specjalnych filtrów, które zapewniają przyzwoitą ochronę podczas pobytu w Internecie, gdzie znajduje się również duża liczba stron internetowych powstały, gotowy do ataku. Miłym dodatkiem była możliwość blokować sieć społeczną, jeśli ci to przeszkadza lub strony dorosłych, które pomaga w dobrej wierze dać urządzenie do dzieci.

Funkcje xCore Antivirus:

  • obowiązkowe blokowanie serwisów społecznościowych, które Ci się nie podobają
  • okazja, by sprawdzić archiwa
  • wysokiej prędkości badania bez negatywnego wpływu na wydajność urządzenia
  • aktualizacja bazy wirusów nie wymaga dużej ilości ruchu
  • Możliwość włączenia filtra do wiadomości SMS
  • bardzo łatwy w użyciu interfejs
  • Duża liczba infuzji i szeroki zakres funkcji
  • wolny termin stosowania testów

Reklama

Pobierz xCore Antivirus 2.3 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 2.3 (10)
Data umieszczenia 2015-09-14 12:49
rozmiar 729 KB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-14 15:51:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

PROCESS_INCOMING_CALLS

PROCESS_INCOMING_CALLS

przekierowywanie połączeń wychodzących

Pozwala aplikacji na przetwarzanie połączeń wychodzących i zmianę wybieranego numeru. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą monitorować, przekierowywać lub blokować połączenia wychodzące.

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

odbieranie wiadomości tekstowych (MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie MMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odczyt SMS-ów zapisanych na urządzeniu lub karcie SIM. Aplikacja z tym uprawnieniem może czytać wszystkie SMS-y niezależnie od ich treści lub poufności.

edytowanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na zapisywanie SMS-ów przechowywanych w urządzeniu lub na karcie SIM. Złośliwe aplikacje mogą usunąć wiadomości.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(364)
3.98★ 79.53%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/10/08 14:12
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |