Dobry kalendarz luck
2.5 (54)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Na własnym kalendarzu jest zestaw prognozy na każdy dzień dla wszystkich znaków zodiaku, ale to nie jest zwykle do wielu nudny pogodowych, to realne pozytywne, że jest dostępny dla Ciebie za darmo.

Zastosowanie aplikacji jest bardzo proste - uruchom go, wybierz swój znak - zabawa przewidywania czytania, uśmiech i zacząć dzień ;) Nie kuś losu, przed nim! Ostrzeżony jest chronione, jak to mówią, więc nie przegap tego dobrą okazję. Co więcej, wszystkie prognozy są bardzo krótkie i tylko zaznaczone w kalendarzu znaków specjalnych, rozszyfrowania, który jest trochę niższa.
Ponadto uruchomiony program pojawi się ostrzeżenie, że jest to nic więcej niż rozrywki, a deweloper nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek rozbieżności pomiędzy prognozą tak, że będzie naprawdę jesteś. Ważenie wszystkich tych faktów można zadać bardzo konkretne pytanie - dlaczego nie?

Istnieje kilka powodów, przede wszystkim, i to już wspomniano - jest to rozrywka, nie więcej niż, drugiego powodu - jest to doskonała okazja, aby przejść do właściwej drodze, jeśli pogoda jest odpowiednia do stanu dzisiejszego, lub po prostu zignorować, jeśli z jakiegokolwiek powodu, nie podoba mi się to, ale ludzie się usłyszeć od własnego losu, więc nie powinno się znaleźć winy z tego kalendarza, pomijając fakt, że nie wszystko jest tak jak będzie to nadal możliwe w najbliższej aktualizacji można znaleźć wiele nowych i ciekawych, ale to zależy od ciebie; )


Reklama

Pobierz Dobry kalendarz luck 1.0.001 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.001 (1)
Data umieszczenia 2013-10-08 20:15
rozmiar 1.27 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 10:27:29
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

RECORD_VIDEO

RECORD_VIDEO

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

zapisywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na modyfikowanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Złośliwe aplikacje mogą wykorzystać tę możliwość, by wyczyścić lub zmodyfikować rejestr połączeń.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(54)
2.54★ 50.72%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/10/09 09:05
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |