Clashot
3.4 (38)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Zapotrzebowanie na informacje w Internecie rośnie każdego roku, w rzeczywistości, najciekawsze jest najczęściej pojawia się nagle i profesjonalne media nie mogą uchwycić, więc rośnie zapotrzebowanie na prywatne zdjęcia, też, co więcej, wraz z rozwojem technologii, takie fotografie są bardziej niż do zaakceptowania. Hołd dla tego procesu i stać się wolne Clashot program, który usuwa bariery między zdjęciu i klientów końcowych, co pozwala sprzedawać swoje zdjęcia bez żadnych inwestycji i trudności. Oprócz sprzedaży aplikacji posiada narzędzia do edycji zdjęć bezpośrednio do ich fotografowania.

Jest to bardzo ciekawy projekt, który jest ewolucja banków starzenia fotograficznych, które miały pewne wady, takie jak skomplikowany system wyboru i trochę badań, aby móc przesłać swoje zdjęcia. Ale jednym z liderów w branży (Depositphotos) doszedł do wniosku, że nadszedł czas, aby zmienić wszystko, aby uwzględnić jakość zdjęć i usuwając wszelkie możliwości wyboru chce sprzedać swoją sztukę. Głównym zastosowaniem cel - sprzedać swoje zdjęcia, z absolutnie każdy, niech kupujący decyduje, co chce, a co nie, to twoje zadanie - aby przesłać zdjęcia do biblioteki i czekać na zyski! Jeśli przed wysyłania zdjęć gdziekolwiek jesteś po prostu czeka na uwagi z jego przyjaciół, jak i ocenę pozytywną, teraz to może być dodane, a mała nagroda finansowa ;)

Opis Clashot:

  • całkowicie wolny projekt
  • bardzo łatwe do tworzenia bez konkursów
  • integracja z sieci społecznych, aby ułatwić rejestrację
  • Ładowanie zdjęć z telefonu jest bardzo proste
  • menu i wszystko, co potrzebne w zasięgu ręki
  • dostępność statystyk sprzedaży swoich
  • szansę stać się nabywcą zdjęcia innych użytkowników
  • wycofać środki zarobione - proste
  • bardzo wygodne anons


Nadszedł czas, aby zrobić to, że po prostu przynosi przyjemność ;)


Reklama

Pobierz Clashot 3.2 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 3.2 (70)
Data umieszczenia 2018-02-27 15:28
rozmiar 11.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Konfigurowanie aplikacji dla debugowania.

SET_DEBUG_APP

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

flash

flash

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(38)
3.43★ 68.68%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/10/21 06:46
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |