Grand Theft Auto: iFruit
3.6 (683)

Grand Theft Auto: iFruit

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Ogromna liczba graczy na całym świecie się doczekać 17 września. Co to znacząca data? To jest data wydania z najpopularniejszych i najlepiej sprzedającą się grą na świecie - Grand Theft Auto V. Twórcy gier, gry Rockstar firmy, jeszcze przed release poinformował, że oprócz samej gry, nie będzie wiele przydatnych dodatkowych funkcji. Z biegiem czasu Grand Theft Auto online, a teraz mamy kolejny przydatny dodatek w postaci aplikacji, które można zainstalować na urządzeniu mobilnym, zwane Grand Theft Auto: iFruit! Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji, można stale monitorować wydarzenia gry bezpośrednio w swoim telefonie. Śledź najnowsze informacje, odwiedź Rockstar gra społecznościowa zasobów deweloperzy Games Social Club, być zawsze w kontakcie z najnowszych aktualizacji i aplikacji.

Już jest kilka dodatków do Grand Theft Auto: iFruit:

Los Santos Celna - Wniosek, który będzie cieszył przez graczy, którzy kochają gry w samochodach serii Grand Theft Auto. Wyobraźmy sobie sytuację, że odegrały GTA 5 i tylko właśnie kupił nowy samochód, bardzo dobrze, lub jak wiele osób uwielbiam robić - wystarczy, aby utrzymać się, ale nie udało się protyuningovat trzeba było iść do pracy, uczelni lub innych spraw. Nie należy żuć, że nie mają czasu, bo można z aplikacji Los Santos Customs dostroić swój nowy samochód bezpośrednio z urządzenia przenośnego! Zmiana farby, zainstalować nowy silnik, zmienić koła, zawieszenie i wiele więcej. Po wykonaniu wszystkich wrócił do gry znajdziecie samochód jest już zaktualizowane w garażu! Wygodne, prawda?


Pokroić Dog - jest to aplikacja, w którym będzie można zadbać o swojego ukochanego zwierzaka Franklin Chop Rottweiler. Istotą aplikacji, takich jak japoński "Tamagotchi". Spacer z psem, karmić go, bawić się z nim. Jak dobrze można traktować swojego zwierzaka, a więc poprawić zachowanie psa w grze, lub na odwrót może być gorzej, jeśli zaniedbujemy zaloty Chop. Jeśli Chop będą zadowoleni, to w grze będzie wykonywał poleceń i będzie w stanie znaleźć kryjówek.


Reklama

Pobierz Grand Theft Auto: iFruit 1.11.44.3-google dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
General bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.11.44.3-google (151)
Data umieszczenia 2019-12-24 04:32
rozmiar 21.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(683)
3.56★ 71.21%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/11/01 10:51
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |