Skaner kodów kreskowych QR
3.7 (182)

Skaner kodów kreskowych QR

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

QR-skaner różni się od innych ze względu na szybkość działania. Teraz uzyskać potrzebne informacje z kodu QR znacznie łatwiej. Wszystko czego potrzebujesz to, aby otworzyć aplikację, skieruj aparat na żądany kod QR i ekran natychmiast zobaczyć informacje. Nie ma potrzeby, aby sfotografować kod i nacisnąć przycisk "Scan". Jeśli kod QR zaszyfrowane teksty, to natychmiast pojawia się na ekranie. Jeżeli istnieje jakakolwiek szyfrowane połączenie, a następnie można przejść tuż nad nim. Gdy kod QR przechowuje więcej informacji, korzystając z menu, możesz mieć swój pożądanego działania. Teraz możesz szybko sprawdzić informacje na temat produktu, z billboardów, itp. Wszystko, co oglądane wcześniejsze Kody QR to Twoja historia przeglądania, można także wyświetlić je na mapie.

Funkcje skanera kodów kreskowych QR aplikacji:

  • Szybka i intuicyjna aplikacja do smartfonów i tabletów, które mogą czytać kod QR za
  • Nie trzeba robić zdjęcia w kodzie aplikacji lub naciśnij przycisk skanowania, czekając na wynik. Wystarczy skierować aparat w żądanym QR-code, skupić i informacje bezpośrednio dotknąć na ekranie.
  • Aplikacja wymaga zainstalowanego aparatu smartphone z autofokusem
  • Zeskanowane Kody QR mogą podzielić się ze znajomymi na portalach społecznościowych Facebook, Twitter, Google Plus, a także adres e-mail.
  • Ta aplikacja jest dostępna do pobrania zupełnie za darmo!

Reklama

Pobierz Skaner kodów kreskowych QR 3.1 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 3.1 (4)
Data umieszczenia 2013-11-21 16:54
rozmiar 922 KB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 11:33:21
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(182)
3.71★ 74.13%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/11/22 10:53
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |