MySender
3.9 (43)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Dlaczego jest to konieczne, zwrócić się wiele, w pewnym sensie mają rację, bo coś dzisiaj SMS z przeszłości, każdy z telefonu z systemem Android można umieścić ICQ, Skype, WhatsApp i innych komunikatorów, będzie komunikować się z innymi ludźmi za darmo, ale to działa tylko wtedy, gdy zostały one już ustalone podobny program, inaczej nikt nie będzie pisać. Więc niezbędnym atutem wiadomości SMS zawsze fakt, że można wysłać je do dowolnego urządzenia przenośnego z dowolnego operatora z dowolnym systemem operacyjnym, więc ludzie nadal z nich korzystać.
Aplikacja ta pozwala na wysyłanie wiadomości SMS z ich serwerów, a będą one podpisane przez swojego pokoju, odpowiednio, odbiorcy będą wiedzieć, kto go wysłał! A co najważniejsze - koszt tego wszystkiego. Po zarejestrowaniu otrzymasz 25 wiadomości z pamiątkami, zupełnie za darmo, tu jest jeszcze jeden powód, aby to zrobić, a następnie można kupić możliwość wysyłania nieograniczonej liczby wiadomości SMS, za bardzo niską kwotę.
Na przykład - 45 rubli na miesiąc, lub 120 rubli za okres 3 miesięcy - tyle nieograniczonej liczby wiadomości w mojej opinii - jest do zaakceptowania.

Tylko interesującą cechą tej aplikacji jest udostępnianie zdjęć strona, na której można przesłać swoje zdjęcia i dzielić się nimi z przyjaciółmi, tak, że oprócz SMS, pojawi się wolne miejsce do przesyłania zdjęć, to jest to, czego potrzebujesz do towarzyskich ludzi, którzy lubią dzielić się swoimi doświadczeniami.


Aplikacja zawiera MySender:

  • bardzo tanie wiadomości SMS
  • Wiadomości mogą odbierać wszystkie telefony
  • Wiadomości są wysyłane bezpośrednio do pokoju
  • nie ma reklamy
  • Możliwość dodania kont programów takich jak ICQ, Google Talk, Facebook i innych, liczba będzie rosnąć
  • bezpłatny hosting zdjęć

Reklama

Pobierz MySender 1.6.7 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Исправление багов, связанных с непоступлением средств при оплате через Google Play
informacje ogólne
wersja 1.6.7 (325)
Data umieszczenia 2017-10-16 14:01
rozmiar 10.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odczyt SMS-ów zapisanych na urządzeniu lub karcie SIM. Aplikacja z tym uprawnieniem może czytać wszystkie SMS-y niezależnie od ich treści lub poufności.

edytowanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na zapisywanie SMS-ów przechowywanych w urządzeniu lub na karcie SIM. Złośliwe aplikacje mogą usunąć wiadomości.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

czytanie statystyk synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie statystyk synchronizacji konta, w tym historii zdarzeń synchronizacji oraz ilości zsynchronizowanych danych.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(43)
3.9★ 78.06%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/12/02 08:15
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |