Cal - Kalendarz przez Any.do
3 (15)

Cal - Kalendarz przez Any.do

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Kalendarz Cal do android dewelopera z Any.do posiada wiele dodatkowych i bardzo przydatnych funkcji, których nie znajdziesz w żadnym innym. Możesz łatwo rozłożone w czasie wszystkich spotkań, rzeczy do pracy i żadnych wydarzeń w rodzinie. Interfejs aplikacji jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny. Ponadto, jeśli już zgromadzonych na spotkaniu, ale nie wiem jak dostać się do miejsc, aplikacja pokaże ci drogę poprzez zintegrowane usługi Google Maps, Waze i Uber. Z biegiem czasu, aplikacja będzie w stanie analizować najważniejsze wydarzenia i automatycznie zaoferować Państwu najlepsze rozwiązanie w czasie dla danego przypadku. Pobierz aplikację Cal: Any.do, a będziesz miał prawdziwe własne mini-sekretarkę!


Aplikacja zawiera Cal: Any.do:

  • Doskonale wykonane, wygodny i intuicyjny interfejs pozwoli Ci szybko zrozumieć wszystkie opcje tej aplikacji!
  • Możliwość synchronizacji z innymi kalendarzami.
  • Łatwo rozpowszechniać wydarzenia przez dzień i czas. Teraz będziesz w stanie lepiej poruszać w swoim wolnym czasie, zawsze wiedział, kiedy trochę czasu, do pracy, a gdy rodzina.
  • Kalendarz automatycznie ustali harmonogram czasu wolnego i oferuje możliwości jego gospodarstwa.
  • Gratuluję swoim znajomym z okazji urodzin przez sieci społeczne lub kupić im prezent bezpośrednio w aplikacji!
  • Przydatne wzory, można wnieść go do ekranu głównego i szybko zobaczyć następne zdarzenie bez pełnego wprowadzania do aplikacji.
  • Wbudowanej nawigacji i mapy Google Maps, Waze i Ubera.

Reklama

Pobierz Cal - Kalendarz przez Any.do 1.1.7 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
V1.1.7
* UI adjustments for Android 6.0
* Bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.1.7 (68)
Data umieszczenia 2016-02-03 06:31
rozmiar 12.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-03 08:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

odczytywanie własnej karty kontaktu

Pozwala aplikacji na odczytywanie osobistych informacji przechowywanych w Twoim profilu na urządzeniu (np. imienia i nazwiska lub adresu). Oznacza to, że aplikacja może Cię zidentyfikować i wysłać informacje z Twojego profilu do innych osób.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ_ANYDO_TASKS

READ_ANYDO_TASKS

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

czytanie statystyk synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie statystyk synchronizacji konta, w tym historii zdarzeń synchronizacji oraz ilości zsynchronizowanych danych.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

rozwijanie/zwijanie paska stanu

Zezwala aplikacji na rozwijanie lub zwijanie paska stanu.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
2.96★ 59.13%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/01/10 11:36
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |