FIFA
4 (30)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Tylko wtedy korzystanie z usługi Centrum wewnętrznego World Match, można śledzić około 197 turniejów na całym świecie. Możesz całkowicie dostosować program sam w sobie, a jedynie oglądać swoje ulubione zespoły lub możliwych do ustalenia, mecze, kluby. Nigdy nie przegap pierwszy i ostatni gwizdek, a to, co będzie się działo między nimi!
Czekając na Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii? Aplikacja FIFA pozwoli najpierw dowiedzieć się najświeższe informacje na temat swojej ulubionej drużyny. Zobacz wyniki losowania. Ponadto, zawsze możesz zobaczyć szczegóły danej drużyny w specjalnie zmontowanym dokumentacji. Dziękuję Kalendarz gier, zawsze będziesz wiedzieć, kiedy rozpocząć długo oczekiwany mecz. Aplikacja posiada sekcja FIFA News, gdzie zawsze można obejrzeć najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej ze zdjęć i filmów. Setki tysięcy użytkowników już korzystających z tej aplikacji, nie przegap okazji, aby je dołączyć!


Funkcje aplikacji FIFA:

  • Must-have aplikacji dla fanów piłki nożnej!
  • Kolosalna pouczające, zawsze świadomi najnowszych osiągnięć w świecie piłki nożnej!
  • Możesz śledzić określonego zespołu, mecz lub klubów.
  • Prawie każda minuta są nowe wieści ze zdjęć i filmów.
  • Przygotować się do mistrzostw w 2014 roku! Wszystkie najważniejsze wydarzenia, podrzucać, Plan gry i mecze czekają na Ciebie!

Reklama

Pobierz FIFA 5.0.2 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
We are making big improvements to the FIFA App over the coming weeks and months to bring new functionality and features such as an enhanced match center experience, immersive video and games. As part of this process, we welcome our fans to share features requests and comments directly to us at officialapp@fifa.org as we look to build the experience around you.
informacje ogólne
wersja 5.0.2 (145340000)
Data umieszczenia 2021-07-17 18:59
rozmiar 8.46 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje FIFA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
4.02★ 80.43%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/01/13 08:44
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |