Soundwave
4.4 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Teraz szukać nowych piosenek będzie bardziej interesujące zajęcie. Na specjalnej karcie można wyciąć wokół kręgu obszar zainteresowania, ulicy, numeru domu i zobaczysz, kto w tym miejscu słuchania muzyki w tej chwili i co to było. Możesz stworzyć swoją własną przestrzeń z muzyką, która otacza cię wszędzie, i nie można nawet zgadywać. Możesz zaprosić swoich znajomych do aplikacji za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak Facebook. Dzięki specjalnym filtrem w aplikacji, możesz wybrać swoją ulubioną muzykę i zapisać go do ulubionych, a ci, którzy nie lubią, aby dodać do czarnej listy, więc nie pojawiają się w poszukiwaniu. Jeśli chcesz łatwo i warto szukać muzyki, Soundwave jest to, czego potrzebujesz, pobierz aplikację za darmo!


Aplikacja oferuje Soundwave:

  • Można bezpiecznie kontynuować słuchanie ulubionej muzyki podczas Soundwave automatycznie śledzić swoje ulubione utwory i dodać je do swojego profilu.
  • Można zobaczyć listy odtwarzania swoich bliskich i mapowania filtra.
  • Muzyka mapa: teraz można dowiedzieć się, kto słuchać wokół Ciebie, wystarczy przesunąć kartę w punkcie trzeba okrąg, a zobaczysz wszystkich tych, którzy są obecnie do słuchania muzyki i zobaczyć, co to jest!
  • Możesz udostępniać swoje utwory z przyjaciółmi i zaprosić znajomych do aplikacji za pośrednictwem sieci społecznościowych.


Reklama

Pobierz Soundwave 4.10.16 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 4.10.16 (4210032)
Data umieszczenia 2015-12-25 07:16
rozmiar 10.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-12-25 09:18:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

czytanie statystyk synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie statystyk synchronizacji konta, w tym historii zdarzeń synchronizacji oraz ilości zsynchronizowanych danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zarządzanie dostępem do dokumentów, zwykle w ramach kompletacji dokumentów.

MANAGE_DOCUMENTS

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.43★ 88.5%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/01/14 08:21
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |