Joyfe - bezpieczne randki
4.1 (61)

Joyfe - bezpieczne randki

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Dodatek Joyfe - bezpieczne randki, którzy opracowane rozumie, co użytkownicy potrzebują od randki rozumie plusy i minusy podobnych projektów i że ci, którzy byli w stanie stworzyć coś nowego i oryginalnego!
Aplikacja oparta jest na prostej zasadzie - większość można dzielić się z innymi informacjami o sobie, swoich zainteresowań i nawyków i bezpieczeństwa informacji jest zagwarantowana, to nigdy nie wpadnie w niepowołane ręce, które można używać do nikogo skrzywdzić.
Nadużywanie ogromnych ilości danych osobowych - To jest problem i rozwiązuje Joyfe, bo to jest dokładnie to, czego potrzebujesz do wielu, to jest granica, że często ludzie nie chcą się poruszać, ale nie tym razem!

Rejestracja i dalsze stosowanie jest całkowicie bezpłatna, a dzięki unikalnej szyfrowania danych wszystkie komunikaty i informacje osobiste będą dobrze zabezpieczone! Ponadto do rejestracji wystarczy adres e-mail, nie więcej. Prawie wszyscy zawodnicy agresywnie próbuje znaleźć swój telefon, lokalizację i wiele innych niepotrzebnych usługi danych Joyfe nie potrzebujesz, albo dzisiaj albo jutro!

Aplikacja autonomicznie, więc wszelka korespondencja, rozmowy telefoniczne i inne formy komunikacji nie wykracza poza to, że nie oferuje żadnej synchronizacji z kontaktów, profili w serwisach społecznościowych czy gdziekolwiek indziej, wszystko to, co dzieje się w Joyfe pozostaje Joyfe!

W niedalekiej przyszłości aplikacja będzie zbudować specjalną wiadomość, że będzie samozniszczeniu po pewnym czasie po wysyłce, więc nie będziesz musiał nawet zalogować!

Między innymi, stosowanie Joyfe - bezpieczne randki czeka na Ciebie:

  • bardzo wygodne i działa idealnie można sprawdzić randki
  • Prosty i intuicyjny interfejs
  • Zastosowanie wysokiej prędkości
  • możliwości edycji profilu i wiele więcej!

Reklama

Pobierz Joyfe - bezpieczne randki 1.1.8 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.1.8 (8)
Data umieszczenia 2014-01-29 09:04
rozmiar 8.17 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 13:06:29
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(61)
4.11★ 82.25%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/01/30 12:03
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |