Skaner kodów kreskowych i QR
3.7 (27)

Skaner kodów kreskowych i QR

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Praktycznie każde urządzenie z Androidem, które można teraz kupić na rynku i tak już mają wbudowaną aplikację do skanowania kodów QR, ale czy on może zrobić wszystko, czego potrzebujesz? W większości przypadków, jeśli nie korzystać z tej aplikacji przez długi czas potem zmienił je na bardziej wygodne i bardziej funkcjonalne, więc wniosek i skaner kodów kreskowych QR stworzony jako dobry kandydat do wyboru alternatywnego skanera!

Taka aplikacja jest bardzo prosta, więc od nich i nie wymagają bogatej funkcjonalności i użytkowania problemów w tym przypadku jest to prawda. Móc korzystać z aplikacji i dziecko, ale nie trzeba się od niego podstawowe funkcje - skanowanie kodów QR i kodów kreskowych. Ale, zawsze jest "ale", dzięki którym każdy z tych aplikacji staje się wyjątkowy i znajdzie swoich wielbicieli. W tym przypadku, oprócz podstawowego zastosowania skanowania może zaoferować dwa więcej użytecznych funkcji - możliwość przechowywania wszystkich, które zostały zeskanowane i możliwość dzielenia się, co zostało zeskanowane, więcej - więcej.

QR kod i bar skaner i jego możliwości:

  • utrzymując wszystko, co masz zeskanowany


Każdy kod kreskowy QR lub skanowane można zapamiętać Android i jest automatycznie przypisywana jest nazwa, która odzwierciedla pierwsze 10 znaków z jego treścią (imię można zmienić według własnego uznania). W związku z tym, w jednej z kart, które znajdziesz zapisane kody i ich nazwy, więc w razie potrzeby można zawsze pamiętać pewne informacje.

  • Możliwość udostępniania kodu


Program jest zbudowany do wysłania kodu, które zostały zeskanowane znajomego lub znajomą w portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Facebook, Twitter, Google+ lub email osoby. Funkcja ta jest bardzo przydatna, jeśli często trzeba zeskanować coś ciekawego.


Oprócz już opisanych w programie znajduje się zakładka z kontaktami z deweloperów, którzy są zawsze gotowi do omówienia wniosku lub w odpowiedzi na problemy napotkane już w trakcie korzystania z programu.


Reklama

Pobierz Skaner kodów kreskowych i QR 1.02 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
v.3
1. Added new application to list "Our apps"
informacje ogólne
wersja 1.02 (3)
Data umieszczenia 2014-11-07 15:08
rozmiar 3.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-07 14:54:04
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(27)
3.75★ 74.93%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/02/03 12:11
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |