Valentin Paryż na żywo Tapety
4.2 (148)

Valentin Paryż na żywo Tapety

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Paryż ma ponad sto lat jako jeden z najbardziej romantycznych miejsc w których może chcesz się kochać, niepowtarzalny klimat, piękne krajobrazy i wiele więcej jest teraz dostępna na pulpicie! Zastosowanie biblioteki, znajdziesz wiele wysokiej jakości obrazów tła na ekranie głównym smartfonu (tabletki). Teraz, za każdym razem korzystać z urządzenia, można zobaczyć ładne zdjęcia i twój nastrój będzie pozytywna i romantyczny! Z menu aplikacji, można zarządzać ustawieniami i spersonalizować dla siebie. Mianowicie sami wybrać tapetę tło, na żywo animację pożądany, dostosować swoją prędkość i zdolność reagowania na dotyk ekranu. Również funkcja aktywacji kompozycji muzycznych, naciskając środek ekranu, które można również dostosować w menu, regulację głośności lub wyciszenie. Zainstaluj aplikację na urządzeniu Istnieją dwa proste sposoby. Można używać go jako konwencjonalną standardowej tapety, wybierając je w menu ustawień urządzenia, lub po prostu kliknij na ikonę aplikacji w menu i wybierz "Aktywuj"! Pobierz aplikację i zrobić tło na ekranie komputera wyjątkowe i romantyczne wakacje!


Aplikacja zawiera Valentin Paris żywo tapety:

  • Aplikacja, która pomoże ożywić swoje nudne domu ekranu telefonu (tabletu)
  • Wybrać można dziesiątki zdjęć wysokiej jakości w tle!
  • Dodaj do tapety zabawny i romantyczny animacji jak pływające serca! Że zmiany prędkości i trajektorii w dotyku na ekranie dotykowym!
  • Zarządzać ustawieniami i dostosować aplikację dla siebie!

Reklama

Pobierz Valentin Paryż na żywo Tapety 1.2 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.2 (12)
Data umieszczenia 2015-04-28 05:52
rozmiar 7.32 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-28 09:00:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(148)
4.23★ 84.59%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/02/14 08:38
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |