Matematyka dla przedszkolaków
4.4 (57)

Matematyka dla przedszkolaków

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

To jest zawsze trudne, ale bez samych podstaw matematyki, dziecko będzie bardzo trudne do zrozumienia, a wszystko inne, więc wykorzystać tę sytuację w swoje ręce i rozpocząć pobieranie aplikacji! Interfejs gry jest bardzo prosta i na tyle jasne, by być zrozumiałe i przyjemne dla dziecka, więc nie martw się, przez cały ten czas nie tylko korzyści, ale też z wielką przyjemnością! Ponadto, aplikacja różni się wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która również zaangażowania dziecka, a wszystkie zadania będzie twarz poczęła i systematycznie, pozwoli mu spędzić pełną wiedzę ćwiczeń z matematyki i na zewnątrz. Wszystkie te gry matematyczne są podzielone na poziomy trudności i treści, dzięki czemu można łatwo wybrać to, czego potrzebujesz to dzisiaj.

Pobrania jest dostępny dla Ciebie tylko wersja testowa, która nie zawiera pełnego zakresu zadań pełnej wersji będzie kosztować $ 1, nie tyle ;) Tylko w pełnej wersji można w pełni zobaczyć postępy swojego dziecka, zaznaczając punkt statystyk, które pozwoli Ci dokładnie wiedzieć, gdzie znajdują się zaniechania.

Cała gra składa się z nie tylko przykładami i zdjęciami, są dialogi i która jest wyposażona w każdym poziomie, po przejściu dziecko będzie zawsze wiedzieć, jeśli popełnisz błąd. Ale co najważniejsze - przyjazna atmosfera, która tworzy świetną grę i szansę dla rozwoju dziecka w tym złożonym nauki!


Reklama

Pobierz Matematyka dla przedszkolaków 1.11 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.11 (19)
Data umieszczenia 2020-03-31 04:16
rozmiar 28.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Atisprim na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(57)
4.42★ 88.38%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/02/28 10:12
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |