HRS mobilna
3.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

U ludzi, często zdarza się, że są w nieznanych miastach bez planu trasy i jej opracowaniu, w takiej sytuacji najważniejsze - szybko znaleźć miejsce do spania, z, oczywiście, pożądane jest, aby znaleźć tańsze i lepsze usługi. Tylko w tej aplikacji HRS mobilna i gotowy do pomocy! Znajdź swój hotel, przeczytaj opinie, ceny i dowiedzieć się, jak daleko jest od Ciebie! Nie spędzić noc w miejscach wybranych losowo, są często źle dobrane do hotelu może zniszczyć nie tylko wrażenie miasta, ale także w podróży jako całości, więc chronić swoje emocje i wspomnienia!
Aplikacja pojawiła się na długi czas, ale najpierw para miała kilka wad, a może ktoś nie jak dzisiaj, to zmieniony dokładny. Deweloperzy dbają o wiele rzeczy, zasadniczo zmienił projekt, dodano wiele użytecznych funkcji. Teraz można łatwo zarezerwować hotel bezpośrednio z aplikacji! I pracował z nawigacji, która będzie wkrótce znaleźć wybraną lokalizację. Deweloperzy mają nadzieję, że aplikacja jak ty i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i omówić wszelkie racjonalne propozycje, które oczekują na mail mobile@hrs.de


Reklama

Pobierz HRS mobilna 8.20.1 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
In this release we added Clean & Safe labels for hotels which have demonstrated enhanced protective measures to help mitigate the spread of COVID-19 within their properties.

For recommendations and suggestions, please contact office@hrs.com
informacje ogólne
wersja 8.20.1 (8200101)
Data umieszczenia 2020-08-09 03:23
rozmiar 13.67 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

ENABLE_NOTIFICATION

ENABLE_NOTIFICATION

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

A4S_SEND

A4S_SEND

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.9★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/03/05 10:38
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |