Springpad
4.4 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Głównym celem stosowania Springpad jest, aby zapisać i zorganizować wszystkie informacje, które dosłownie może być przydatna. Wszystko, co musisz zrobić - zburzyć go w odpowiednich kategoriach, a dostęp do nich, gdy czegoś potrzebujesz. Zrobić więcej - ten podział tej aplikacji! Pomyśl o tym, współczesne życie jest różne straszne tempo, wiele problemów, wiele pragnień, a czasem po prostu zapomnieć o tym, że tak chciał, zaledwie kilka godzin temu, ale jeśli napiszę, zawsze możesz wrócić i pamiętaj! Nagrywać wszystkie możliwe informacje i sugestie w Springpad sekcje wszystkie pełna - zadania, notatki, przepisy kulinarne, filmy, książki i wiele, wiele więcej. Możesz nagrywać z dowolnego urządzenia, na którym jest zainstalowana aplikacja, jedno konto na wszystko! Można go używać jak chcesz, to jest śmieszne, wykorzystuje swoją wagę, prawie każdy znajdzie coś innego!
Wielu użytkowników, które oceniły tę aplikację o wiele lepsze niż Evernote i czasu publikowania, aby uwzględnić go w 50 najlepszych aplikacji w 2013 r., więc jeśli używasz analogów - spróbuj i poymiti to lepiej, jeśli nie używać w ogóle nic - Spróbuj zrozumieć, że to jest twoje życie coraz lepiej.

Cechy aplikacji Springpad:

  • utworzyć osobne zakładki dla każdego aspektu życia, czy to jest praca, hobby lub pracy w domu
  • Nagrania można przesyłać do innych użytkowników
  • w tym programie jest bardzo proste w budowie a nawet wakacje obejmuje wszystko z taksówki na lotnisko, a kończąc na hotelu
  • Nagraj wideo lub linki do artykułów, które chcesz przeczytać jakiś czas później
  • Aplikacja może dać użyteczne wskazówki ;)
  • Sam, można skonfigurować różne opcje dla przypomnienia bezcenne spraw pracowniczych
  • utwórz folder z projektem i rassharte dostęp do wszystkich uczestników, tak będzie wygodniej

Reklama

Pobierz Springpad 4.5.7 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 4.5.7 (89)
Data umieszczenia 2014-03-24 19:19
rozmiar 5.33 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 14:03:20
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.36★ 87.17%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/03/25 08:17
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |