Kieszeń
3.6 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Co oznacza, że ​​wniosek jest do przechowywania wszystkich rodzajów mediów i to nie tylko treść, aby skorzystać z nich, gdy nie ma połączenia z Internetem. Jeśli tak, to będzie łatwiej zrozumieć, zasada działania jest bardzo podobna do Dropbox lub Google-ROM lub podobnych usług w chmurze, kiedy możemy użyć danych z dowolnego urządzenia. Tylko w tym przypadku to wszystko jest zaczarowane specjalnie dla filmów z YouTube z różnego rodzaju tekstów i artykułów lub filmów wideo z innych źródeł. Także w kieszeni, można zapisać ciekawe strony zakładki lub witryn bez dokonywania mnóstwo zakładek w przeglądarce, to jest teraz w przeszłości, czas posprzątać dom! Dodatkowo warto powiedzieć, że ta aplikacja już uznawany za jeden z najlepszych na Google Play, więc o tym myśleć, może to dokładnie to, czego brakowało? Starają się uczynić swoje życie trochę lepiej i bardziej komfortowo z kieszeni!

Funkcje aplikacji kieszeń:

  • zainstalowane na każdym urządzeniu i pozwala na dostęp do treści przechowywanych bez połączenia z Internetem
  • załącznik znakomicie zrealizowany widok do czytania, to nie jest dziwne, ale przeczytać artykuły zapisane w kieszeni ładniejszy niż oryginał!
  • Ustawienia nie są wygodne do pobierania i synchronizacji, że nie będzie korzystać z mobilnego Internetu, tylko wi-fi
  • można zaoszczędzić prawie żadnej treści, nawet notatki z Twittera lub sieci społecznych, e-mail lub list z organizatorem, to niesamowite, ale to działa!

Reklama

Pobierz Kieszeń 7.47.0.0 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
⭐ Pocket Collections: Every week, Pocket publishes collections of articles on different topics and themes, curated by our editorial team and outside experts. We're revamping this experience to give you a seamless way to discover, read, and save these curated collections.
informacje ogólne
wersja 7.47.0.0 (74700000)
Data umieszczenia 2021-07-31 12:37
rozmiar 11.3 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
3.59★ 71.83%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/03/28 09:35
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |