Socialcam
3.9 (422)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Ktoś mógłby pomyśleć, że Instagram niezachwiana i wieczna, ale nie, jego pozycja jest od dawna stracił, i to, co mówią na przykład 25 milionów pliki do pobrania Socialcam! Dlaczego program ten zyskał taką popularność? Przede wszystkim jest to darmowy i nie zawiera żadnych reklam, a także, że jest o wiele bardziej wygodne niż Instagram prawdopodobne jest zazwyczaj najłatwiejszym sposobem na gromadzenie, udostępnianie i oglądanie filmów na telefonie! Ponadto, aplikacja jest gotowa do użycia istniejącego nagrywanie wideo z aparatem nic, wideo na linki, to nie jest ważne, najważniejsze, że to film, a reszta jest w szczegółach, że nie trzeba iść. Ponadto, aplikacja ta zyskała status dyskusji wśród zawodników, więc jest to dla tych, którzy są przyzwyczajeni do wyboru najlepszego ;)

Aplikacja zawiera Socialcam:

  • Tylko tutaj będziesz mógł przechowywać wideo o dowolnej długości i można to zrobić na długo, długo, w nieskończoność, a dokładnie
  • likwidacji konta osobistego i udostępniać pliki wideo z małym kręgu przyjaciół
  • Program ochrony w specjalne filtry
  • Aplikacja znakomicie współpracuje z portali społecznościowych, YouTube, wiadomości SMS, e-mail, a nawet ćwierkać!
  • Wszystkie pliki do pobrania są szybko i w tle - w skrócie, nie będzie kolidować
  • Wszystkie pliki są przechowywane na podniebieniu, a dokładniej w służbie cloud, nie będą odbywać się w pamięci android
  • oglądając ten sam film na koncie będzie można do dowolnego urządzenia
  • mieć możliwość wypowiedzenia się na cudzych filmów
  • doskonale dostrojone powiadomień systemowych
  • Aplikacja jest aktywnego wzrostu, tak, że będzie tylko lepiej

Reklama

Pobierz Socialcam 2.6.1 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 2.6.1 (2601)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:03
rozmiar 4.53 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

STORAGE

STORAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(422)
3.89★ 77.86%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/03/29 09:30
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |