Agent - nie przeszkadzać i więcej
3.6 (11)

Agent - nie przeszkadzać i więcej

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Ponieważ oba telefony komórkowe stały się znośne umieścić systemy operacyjne zaczęły pojawiać się aplikacje, które mogą, starają się uczynić swoje życie bardziej komfortowe, niektórzy deweloperzy zrobić specjalną pasję, ale, widzisz, na przestrzeni lat, można znaleźć coraz więcej aplikacji są naprawdę niezbędne i właściwe, ale przed nimi było nie mało. Tylko takie challenger i staje agent - nie przeszkadzać i więcej. I co ciekawe, nie ma nic rewolucyjnego, nie oferują, ale to jest bardzo wygodne!

Podczas pracy w terenie dla deweloperów miały prostą sytuację z życia zwykłego człowieka, sytuacji, gdy telefon może pomóc lub odwrotnie, nie powinno przeszkadzać!

Takich sytuacji w agenta programu - nie przeszkadzać i wiele więcej zaprezentowane:

  • Tryb w przypadku spania
  • Tryb raz podczas jazdy samochodem
  • Pomoc w znalezieniu samochodu zaparkowanego
  • Tryb spotkań (spotkania)
  • tryb, aby zachować żywotność bateriiZasada jest dość prosta, na przykład, jeśli śpisz, możesz się martwić tylko pokoje zaliczek do specjalnej listy, więc nigdy nie obudzić się z apodyktycznym tonem. Podobna sytuacja wystąpi, jeśli masz spotkanie lub spotkania, dźwięk będzie minimalny i nie przeszkadza ci wiele, a będziesz mieć świadomość, że zadzwoniłeś. Jeśli jedziesz, to rozmawia przez telefon w ogóle w wielu miejscach nawet zakazane przez prawo, ale mogą korzystać z zestawu słuchawkowego, który także odwraca uwagę, bo trzeba wziąć telefon i naciśnij akceptacji połączenia, a te chwile może być decydujący, więc tryb "dla jazdy "telefon automatycznie odbierać połączenia przychodzące. Szukaj zaparkowany samochód może być trudne, zwłaszcza jeśli jest to ogromny parking w każdym supermarkecie, ale wtedy aplikacja pomoże Ci całą drogę, co mógł, naprawdę działa ;) I nie trzeba ważne tryb na telefony z rozładowanym akumulatorem, który z jakiegoś powodu, coraz więcej .. . tym trybie oczywiście będziesz cierpieć pewne trudności, ale prawdopodobieństwo, że smartfon będzie żył aż do następnego wzrostu kolejności ładowania, który w obliczu, zrozumie, że to jest rzeczywiście przydatna funkcja, jak stosowanie się jako całość!


Reklama

Pobierz Agent - nie przeszkadzać i więcej 1.7.3 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
1.7.3
Fixes issues with Do Not Disturb mode. Just start and stop the sleep mode and app will request for do not disturb access.
All the agents now work for Android N. Just make sure you grant the permission, when the app requests for it. If you are having issues with an update just re-install the app and give appropriate permission.
We really appreciate your feedback, so please send what you like and not like about Agent to help+agent@coleridgeapps.com
informacje ogólne
wersja 1.7.3 (69)
Data umieszczenia 2017-02-25 08:29
rozmiar 2.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-25 10:30:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

odbieranie wiadomości tekstowych (MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie MMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

Monitorować przychodzące wiadomości WAP Push.

RECEIVE_WAP_PUSH

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

odczytywanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odczyt SMS-ów zapisanych na urządzeniu lub karcie SIM. Aplikacja z tym uprawnieniem może czytać wszystkie SMS-y niezależnie od ich treści lub poufności.

edytowanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na zapisywanie SMS-ów przechowywanych w urządzeniu lub na karcie SIM. Złośliwe aplikacje mogą usunąć wiadomości.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACCESS_NOTIFICATION_POLICY

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przekierowywanie połączeń wychodzących

Pozwala aplikacji na przetwarzanie połączeń wychodzących i zmianę wybieranego numeru. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą monitorować, przekierowywać lub blokować połączenia wychodzące.

BILLING

BILLING

pause

pause

delay

delay

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

MAPS_RECEIVE

MAPS_RECEIVE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
3.6★ 72%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/04/02 08:20
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |