Opera Max
3.7 (30)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witaj!

Współczesny człowiek jest w trybie online przez cały dzień, ale niestety operatorzy Internetu nadal nie zaoferowali nam całkowicie Ryczałt z dużą prędkością. Dlatego wszyscy musimy korzystać z ograniczonej liczby taryf megabajtów na dzień lub miesiąc. Ale czasami chce zobaczyć opinię na naszym kanale, ale niestety SMS Alert raporty operatorów już spadł do minimalnej prędkości łącza internetowego.

No teraz to już przeszłość, ponieważ aplikacja Google Play Store pojawiła Opera Max. Jego głównym zadaniem jest kompresja danych uzyskuje się za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej. Nie ma znaczenia, czy jest to tekst, obrazy lub wideo. Również w interfejsie programu, można ograniczyć transfer danych do konkretnej aplikacji mobilnych, co pozwala im aktualizować tylko za pośrednictwem WiFi.

Interfejs Opera Max jest bardzo ciekawa i jest tymczasowy pas oznaczone zdarzenia, które jest używane przez ruch szczególności aplikacji lub gry. Nieaktywna oznaczona spędził ruchu i zielony pasek informuje ilość megabajtów zapisanych.

Machnięcia, można przewijać górnych kolumn menu, w którym można zobaczyć podstawowe statystyki na jeden dzień lub na cały miesiąc.

Opera Max jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi aplikacjami, takimi jak Vkontakte, Instagram, Viber i innych.

Zapewne zastanawiał się jak kompresję danych. Funkcja ta jest przez spółkę usług cloud Opera, po uruchomieniu programu, użytkownik wyraża zgodę na utworzenie sieci VPN połączenia i wszystkich danych przed załadowaniem do urządzenia są kompresowane w chmurze, a następnie uzyskać dostęp do informacji w postaci spakowanej.

Kompresja danych odbywa się błyskawicznie i poprawnie, na przykład walec o wadze 10 MB i można go obejrzeć w tej samej jakości, ale w tym samym czasie spędził tylko 3 MB.

Dobrze podsumujmy, Opera Max - to jest świetne minimalnej starcie, które można zaoszczędzić pieniądze i wydać z pożytkiem każdemu megabajt swój plan taryfowy. Firma twierdzi, że można w Internecie jest do 50% dłużej. Z wyjątkiem programu są tereny chronione przez specjalny związku, ale przeciętny użytkownik nie odwiedzić je smartfonie

Opera Max jest już dostępny w sklepie i Google Play jest pod testów beta.

Chodzi o to, co chciałem ci powiedzieć dziś

Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!


Reklama

Pobierz Opera Max 1.0.14 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.14 (100001400)
Data umieszczenia 2015-06-02 09:15
rozmiar 4.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-06-02 12:18:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

permission

permission

GET_PREINSTALL_DATA

GET_PREINSTALL_DATA

GET_MIGRATION_DATA

GET_MIGRATION_DATA

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
3.72★ 74.32%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2014/05/04 12:54
Inne oprogramowanie dola LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |