wibracyjne owocowe
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Jeśli mówimy o dobrze znane studio, trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszał o facetów jak Rovio! I było o ich grze dzisiaj będzie omawiany, a warto zauważyć, że natknąłem się na to przez przypadek ... Może wszyscy byli tak chętni na nowe ptaki, które całkowicie zapomnieli o innych gatunkach!

Mamy te same gry wibracyjne owoce dla Androida ze studia Rovio Entertainment Ltd., w której nadal postanowił zapomnieć jak o ptakach io świń ... Kto by pomyślał, nawet gdy są one w stanie!


Rozgrywka jest formatem logiczna „trzy w rzędzie”, który opiera się na przygodach nowych znaków do branży gier, którego nazwa Nibbler! Cokolwiek to znaczy ... Wszystko co jest nam znane - kochają owoce, które ty i będzie działać na boisku, które jest przedmiotem wszystkich najbardziej znanych prawami gatunku. Twoje zadanie - aby zebrać jak najwięcej punktów, których ilość określa obłożenie skali znajduje się w prawym dolnym rogu. Pewna liczba punktów wystarczy, aby dostać jedną gwiazdkę, ktoś na dwóch lub nawet trzech, system ten jest bardzo znane i zrozumiałe. Aby nikt zrelaksowany wprowadzony w liczbie ruchów dla każdego poziomu gry i limitu pierwszy ich liczba wydaje się być wyraźnie zawyżona, ale każdy nowy poziom zaczyna naciskać i prasy, chociaż złożoność jest wciąż na dość rozsądnym poziomie, gra nadal jest przypadkowy. Jako bonus, dla imienia studio będzie bardzo pięknej grafiki, znaki zamyślony, bezbłędne animację i inne chipy, że programiści lubią oddawać się, zwłaszcza gdy został przetestowany przez setki milionów innych graczy ...

Przy okazji popularność tej gry nie przekracza nawet 10 mln ... albo z gry, która nie jest, w co wątpię, czy naprawdę stracone!


cechy:

  • Gra od twórców Angry Birds i nie chodzi o ptaki!
  • Nowi bohaterowie piękny wszechświat
  • Przyjemny, dorywczo gameplay
  • Wiele malowniczych lokalizacje
  • Umiarkowane złożoność i przyjemne sterowanie
  • piękne czarne charaktery
  • Możliwość zaproś przyjaciół


Gry Wady:

  • Gry te produkty są drogie, więc być gotowy zapłacić za oglądanie reklam lub płacąc pączka!

Konkluzja: programiści Rovio są bardzo utalentowani chłopcy, jednak, strzelając w swoim czasie franczyzowych Angry Birds i aktywnie rozwija, dosłownie skazany się do faktu, że w każdym innym projekcie kilku ludzie zwracają uwagę ... i okazało się, że gra wibracyjne owocowe, które z pewnością zasługuje na uwagę!


Reklama

Pobierz wibracyjne owocowe 1.22.10 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
No bug can stop the nibbling! Only lizards can do that.
informacje ogólne
wersja 1.22.10 (122100)
Data umieszczenia 2020-09-22 11:56
rozmiar 82.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/12 09:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |