akwedukty
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Akwedukty Gra jest logiczne dla Androida, który jest w pewnym stopniu podobny do innego projektu - poprzednio mowa hydraulika, zwłaszcza biorąc pod uwagę charakter zadań i dostępność wody, którą należy umieścić z powrotem na właściwe tory. Przygotowany uaJoyTech gra w studiu, która jeszcze nie miał czasu, aby stać się sławny, ale możemy proszę mieć szereg projektów, wśród których jest ta gra stała się najbardziej popularne.


W przeciwieństwie do wcześniej wspomnianego oryginale, ta gra ma trochę historię, która w jakiś sposób sprawia trochę przyjemnych chwil w tym, co się dzieje, jeśli cokolwiek, zrobisz dobry uczynek - aby zapisać całe miasto od suszy! Czy to całkiem proste - zbudować normalne funkcjonowanie proponowanych elementów wodociągu na pierwszym poziomie w każdym przypadku tylko wtedy staje się trudniejsza, ale w tym tkwi interes wszelkich układanki. Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że pierwszy akwedukt pojawił się w VII wieku pne, gdzieś w jakiej jest teraz Egipt, ponieważ w suchych krajach ludzie mają więcej niż inni potrzebują takich obiektów. Jest w suchym kraju i trzeba iść! To tylko twórcy postanowili przejść przez starożytnych miejsc, które nie są tak bardzo związane z historyczną ojczyzną, ale są bezpośrednio związane z Grecji, gdzie wodociągi podczas panowania Rzymu otrzymał największą popularnością!

Nawiasem mówiąc, dość oryginalny system od wyników oceny. Ogólnie rzecz biorąc, im mniej szczegółów wydałeś lub popełnione mniej ruchów, tym lepiej, wtedy, wręcz przeciwnie - dla doskonałych rezultatów trzeba wykorzystać wszystkie dostępne szczegóły, z kolei, zbierać coś z mniejszą liczbą prostsze, ale ocena jest właściwa.


cechy:

  • Ładna grafika i stylowy wygląd
  • Proste sterowanie i intuicyjna rozgrywka
  • dobry soundtrack
  • Dużo ciekawych poziomów

Gry Wady:

  • Malutki pączek i minimum reklamy

Rezultat: w ogóle, nie trudno się domyślić, dlaczego gra Aqueducts szybko zyskuje na popularności, liczba pobrań zostanie popełnione na milion, a wyjaśnienie jest proste - to ciekawe, przyjemne i darmowe gry!


Reklama

Pobierz akwedukty 1.4.14 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Levels with water limit have been removed
informacje ogólne
wersja 1.4.14 (73)
Data umieszczenia 2021-06-10 20:24
rozmiar 51.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/15 07:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |