FootRock 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game 2 to strzelanka FootRock dla Androida, który będzie cieszył przez wielu fanów sportu, jak i dynamicznych gier, które wymagają interakcji z innymi graczami, którym w tym przypadku jest podanych wiele uwagi. Przygotował grę nobodyshot studio, które ma nie tak wiele projektów, więc trudno cokolwiek powiedzieć na pewno, ale logicznie, jest to studio musi być autorem i pierwsza część gry, która, niestety, nie udało się znaleźć .... choć technicznie, pierwsza część gry i może być Kuboom, która jest trochę inna, ale nadal nie będzie odrzucić tę opcję.


Gameplay lub nie może różnić się fajne grafiki, która jest wykonana w uproszczonej postaci, która jest prawdopodobnie wykonane z podstawowej zasady, że fajne grafiki i dynamika nie każde urządzenie ciągnie. Mianowicie, głośnik odgrywa tu bardzo ważną rolę, dzięki czemu można cieszyć się scenę.

Zdarzyć, nawiasem mówiąc, będzie dość dziwna rzecz wyjaśnić, że nie zawsze nawet samych uczestników. Tak czy inaczej, w zależności od wybranego trybu, ale każdy poziom jest mała przeszkoda, które należy przezwyciężyć. Tryb określa również resztę gry - można uruchomić jeden lub rywalizować z innymi graczami, czy aby ktoś strzelać, albo będzie musiał rzucić piłkę do bramki. To właśnie ta różnorodność, a nawet całkowite odrzucenie wszelkich zasad, w niektórych przypadkach, nawet najbardziej elementarne prawa fizyki, który odjeżdża z gra jest bardzo proste i pozytywne wrażenie, co w rzeczywistości, programiści i chcemy osiągnąć i jakie są ich szczególny dziękuję!


cechy:

  • Niezwykłe, wybuchowa rozgrywka!
  • świetny soundtrack
  • Godna dynamika i pełna atmosferze zabawy
  • Wiele ciekawych funkcji
  • Nie darowizna!

Gry Wady:

  • Reklama jest, ale przede wszystkim nie spowoduje dyskomfortu

Rezultat: jasne, przyjemne i szybko - to możemy śmiało powiedzieć o FootRock Game 2, który jest odpowiedni dla osób, które nie szukają niczego konkretnego, ale po prostu wędrowały po połacie Internetu w poszukiwaniu czegoś ciekawego, więc o to twoja opcja !


Reklama

Pobierz FootRock 2 8.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
★ Bug fix!
informacje ogólne
wersja 8.2 (93)
Data umieszczenia 2020-05-23 15:29
rozmiar 74.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/17 07:24
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |