Bouncy Hero
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bouncy Hero jest biegaczem na Androida, w której będziesz grać jak kowboj, który zbiera krowy. W zasadzie, to jest normalne dla działalności to samo, tyle, aby przenieść tam będzie tylko pieszo i nic innego. Przygotowaliśmy grę w studiu Kiseki gier, o których w tej chwili możemy tylko powiedzieć jedno - jest to ich pierwszy projekt, więc nie oceniać surowo, są one po prostu nauczyć!


Gatunek w ogóle, całkowicie określa, co się dzieje w grze, ponieważ trzeba będzie biegać, zbierać monety i nie tylko. Głównym zadaniem - aby zbierać krowy, a nie tylko gromadzić i prowadzić je, przynosząc bezpiecznie do specjalnego pióra, gdzie w ogóle należą. Jednak, aby to dość prosta sprawa, aby dostać się do pióra nadal trzeba przetrwać, co jest bardzo ważne, ze względu na trudności w drodze będzie dużo!

Przede wszystkim trzeba będzie czekać dość dużą liczbę piór, które są trudne do skoku, będą musieli zrobić, niektóre z przeszkód, które trzeba przeskoczyć, ale jeśli chcesz, aby zebrać jak najwięcej krów, trzeba podjąć ryzyko, bo nie zawsze będzie na najlepszej trasy, wręcz przeciwnie.

Jednak, kiedy zebrać pewną liczbę krów, to już możliwe, aby zobaczyć, jak działają one za sobą i przejść do pierwszej wybieg, który staje na drodze. Przejazd przez niego gra jest skończona, ale krowy z ogonem, będzie rzucać, aby zdobyć punkty.


cechy:

  • Trzy różne lokalizacje
  • Ponad dwa tuziny zwierząt, które muszą być gromadzone
  • Cztery kilkanaście znaków, które mogą zostać odblokowane
  • Dość wysoka złożoność
  • Intuicyjna rozgrywka, która nie jest tak łatwe do opanowania

  • Gry Wady:
  • C czy dana reklama i tak jasne
  • Głównym problemem nie jest ze względu na bardzo przyjazne zarządzanie

Konkluzja: gra Bouncy Hero to typowy zawodnik, który, niestety, nie jest najlepszym zarządzanie luchil, który określa pewną dużą złożoność sytuacji. Jednak, gdy przyzwyczaisz się do tej kontroli, gra może nawet jakby to i dokręcić na chwilę!


Reklama

Pobierz Bouncy Hero 1.2.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
* NEW Hero Trophies! Earn trophies for your characters and collect them in your Trophy Room. Each trophy grants you cool bonuses.
* Centralized Main Menu screen. Now you can access multiple screens faster and easier from the Main Menu.
* Fixed certain bugs that were causing crashes related to ads and other bugs.
informacje ogólne
wersja 1.2.3 (24)
Data umieszczenia 2017-07-27 04:50
rozmiar 41.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/17 09:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |