Sonic the Hedgehog ™
0 (0)

Sonic the Hedgehog ™

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

W 90 lat, nie tylko samochody chłodny robi, wtedy gra nie były strome, aw ogóle, gry znacznie mniej było niż teraz trudno sobie wyobrazić, co najmniej jeden gamer kto nie słyszał o grze Sonic the Hedgehog ™, który jest teraz w swych oryginalnych odmian i jest dostępny na Androida, dzięki własnym studiu z nie mniej głośne imię - SEGA! W rzeczywistości, łącząc dwa słowa - SEGA i Sonic można opisać całą erę gier wideo, czas gdy poprzednia generacja połamanych joysticków oczy i próbuje przejść do następnego poziomu, a więc, dzisiaj jesteśmy proszeni, aby wrócić do tych wspaniałych czasów!


Nawiasem mówiąc ten charakter na android my spotkaliśmy wcześniej, ale w innych projektach, jak iw innych okolicznościach, przy okazji, koncesja ma zostać uruchomiony ponownie, niedawno na E3 była zapowiedź nowego Sonic, który na pewno zadowoli fanów gatunku, ale prawdziwi fani cieszyć tę grę, ponieważ jest on całkowicie przeprojektowany, ale nadal całkowicie identyczny z oryginalnym Sonic, która jest w całości przeznaczony dla platform mobilnych!

Deweloperzy próbowali, jak dziwne jak się może wydawać, bo to trochę jak oryginał jest już tam, a tam jest bardzo długi czas, było coś był w 1991 roku, jednak próbowali go! Poziomy całkowicie zrekonstruowane, próbował ze strony kierownictwa, z zachowaniem oryginalnego harmonogramu, nawet soundtrack starannie przepisany zrobić to lepiej, ale wciąż ten sam, ponieważ nowoczesne urządzenia do słuchania melodii nie dostać w oryginale. W ogóle - gra zostanie utworzony ponownie, ale zachował cały pierwotny urok i odróżnienie ich jest prawie niemożliwe, co oznacza, że ​​prawdziwi fani tej sprawie od dawna kołysała!


cechy:

  • Wiele klasycznych poziomów
  • Jest nowy tryb gry - na chwilę
  • Gra jest całkowicie przeprojektowany dla urządzeń mobilnych
  • Dość wygodny joystick
  • Klasycznie, wysoka dynamika i grafika pixel
  • Wiele nowych znaków

Gry Wady:

  • Tak, na konsolach, to nie było - Donat i reklama marsz w krok z czasów

Konkluzja: Tak wszystko, co można powiedzieć o legendzie? Gra Sonic the Hedgehog ™ to tylko legenda, a teraz można go pobrać za darmo na Android więcej mogę powiedzieć nic.


Reklama

Pobierz Sonic the Hedgehog ™ 3.6.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes and refinements
informacje ogólne
wersja 3.6.9 (157)
Data umieszczenia 2021-06-23 09:31
rozmiar 64.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje SEGA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/18 08:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |