Martwe Ahead: Zombie Warfare
5 (4)

Martwe Ahead: Zombie Warfare

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Martwe Ahead: Zombie Warfare to strategia dla Android, który jest dalekim od klasyki gatunku, jednak jako część zombie tutaj więcej niż w klasycznej formie, czyli w to i tam to nie tylko cecha, ale cały sens tej gry! Przygotowaliśmy ją w studiu Mobirate Ltd, która programiści jak zombie, przynajmniej nie były to tylko projekt obejmujący zwłok. Wyścig nie jest wykonana w tym samym stylu jak wielka, że ​​to tylko gra, natomiast w fazie testów, ale myślę, że wkrótce usłyszymy o nim. Nawet studio znane jest tak fajne gry, takie jak RoverCraf i parking Mania 2, tak aby obejmowały one wiele gatunków, a w każdym razie zrobili to jakościowo!


Rozgrywka naszą strategię zombie to zestaw poziomów, które są spadzistych na rozległej mapie kraju, w którym będą Państwo podróżować. W rzeczywistości, na każdym poziomie znajdziesz o to samo - Droga zaśmiecona z zombie i konieczności oczyścić drogę. Ale nie sądzę, że wszystko jest tak nudny i tego samego typu. Za każdym razem, trudność wzrośnie każdym razem jesteś trochę ujawnić fabuła dzieje się za każdym razem można dostać ciekawych i przydatnych bonusów, bez których w czasach Apokalipsy jest trudne do zrobienia, i za każdym razem trzeba będzie w najlepszy możliwy sposób, aby pomyśleć o tym, jak do dystrybucji dostępnych zasobów, i wiedzą, że dokładnie ograniczone, w przeciwieństwie do zombie ...

Niewątpliwie na szczególną uwagę zasługuje wykonanie i pozytywny element, który jest oparty na konkretnym humoru, że fani docenią ten temat, ale wspaniała atmosfera, która jest tworzona nie tylko przez fakt, że deweloperzy mają przemyślane każdego piksela, więc oni również odebrał doskonałą ścieżkę dźwiękową!


cechy:

  • Klasyczny żółty autobus i wiele zombie
  • ciekawa historia
  • Wiele poziomów i -w
  • Humor i świetna ścieżka dźwiękowa
  • Oszałamiająca grafika

Gry Wady:

  • Donata i reklama nie będzie gorsza niż zombie ścigać cię tutaj

Rezultat: bardzo strome i bardzo klimatyczna gra Martwe Ahead: Zombie Warfare będzie odwoływać się do wszystkich fanów zombie, stretegy i piękne piksela, to na pewno!


Reklama

Pobierz Martwe Ahead: Zombie Warfare 3.1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed some bugs
informacje ogólne
wersja 3.1.2 (294)
Data umieszczenia 2021-10-08 05:15
rozmiar 119.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Mobirate na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/18 09:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |