Smash Rings
3.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gry Smash Rings to czas-killer dla Androida, w którym będziemy zarządzać rdzeń, do którego nieznana siła rzuca kolorowe pierścienie, zniszczyć i to będzie naszym głównym zadaniem. Przygotował grę w studiu Shori gier, w którym w tej chwili tylko cztery z projektu pod androida, z których trzy znajdują się na naszej stronie internetowej są już reprezentowane w rzeczywistości, to nowa gra o rycerzach zwanych Knights Fight: Medieval Arena i zwykła gra zręcznościowa, która w duchu jest dość blisko ten projekt w imieniu platformach - Endless Arcade.


Sens jest łatwa do zrozumienia, co się dzieje - pole do gry jest mały pokój w centrum którego stoi cylindryczną wieżę, przy czym pierścień wrzucić i będzie. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na samego pręta, który składa się z obszarów o różnych kolorach, te same pierścienie, które mieszczą się na nim też w innym kolorze, taki czy inny sposób podobny do kolorów w internecie. Głównym zadaniem - aby nie dopuścić pierścienie, aby wypełnić całą wysokość drążka, będzie to prowadzić do powstania szkody. Co do zniszczenia pierścieni - tam jest trochę bardziej skomplikowana, bo to zajmie dobrą reakcję, ponieważ aby je zniszczyć trzeba w tym samym momencie, gdy pierścień sprowadza wału i jest przeciwieństwem tego samego koloru, jeśli moment jest stracone - to opada na dno i pozostają tam aż do koniec gry.

Im dłużej trzymasz, tym lepiej i tym więcej dostaniesz punktów, jednak prędkość pierścieni upadek będzie nadal wzrastać, więc nie należy się spodziewać jednego, maksymalnie dwóch minut długa walka z tym, co się dzieje i można odpocząć przed kolejną próbą pokonać lub ktoś -To rekord.


cechy:

  • Intuicyjna rozgrywka, która nie wymaga wysilać swój mózg
  • Prosta obsługa za pomocą jednego przycisku
  • Rozgrywka nie ma granic, Play, jak można
  • Więcej punktów dla udanych kombinacjach
  • Projekt spadające pierścienie, można wybrać
  • Tabela z zapisów ogólnych i znajomych

Gry Wady:

  • Reklama jest wyłączany za kilka dolarów

Rezultat: wpisane i ujednolicone we wszystkich aspektach czasowych zabójcy Smash Pierścieni radzi sobie ze swoim zadaniem, co daje kolejną możliwość spędzenia czasu ze świadczeń - trenuje swój refleks.


Reklama

Pobierz Smash Rings 1.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New gameplay feature added: bonus combo-ring which removes one color.
New game mode:
-Hardcore mode: Endless game for skillful players
informacje ogólne
wersja 1.3 (5)
Data umieszczenia 2017-08-19 14:56
rozmiar 40.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/19 09:56
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |