Kalkulator: The Game
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Kalkulator gra: The Game to gra logiczna dla systemu Android, jak sama nazwa może brzmieć dziwnie, i naprawdę dostać w swoje ręce kalkulatora, to tylko zamiast tradycyjnych rozwiązań i odpowiedzi to daje pytania, odpowiedzi, które muszą korzystać z dostępnych przycisków i symboli, i że przynajmniej wygląda dziwnie, ale okazuje się całkiem oryginalne. Przygotował grę w studiu Proste maszyny, która oferuje kilka zagadek dla systemu Android, z których najbardziej popularne jest tzw Pop Lock był już w tym miejscu kilka lat temu, a w tej chwili liczba jego pobrań sięga prawie 10 milionów dolarów, co oznacza, projekt można uznać za sukces. Na dzień dzisiejszy do wiadomości, że jest nadal tylko zaczną!


Gra jest bardzo podobna do kalkulatora, tylko ten jeden będzie komunikować się ze sobą, wyświetlając informacje o jej małym wyświetlaczu. Sens tego, co się dzieje jest dość prosta - każdy poziom musisz uzyskać dany numer na płycie, będzie dalej «GOAL». Także na wystawie w «MOVES» sekcja pokaże liczbę ruchów, które są niezbędne do uzyskania tego wyniku, ale po prostu poniżej, gdzie będą znajdować się w przyciski kalkulatora Controls, który również reprezentuje przycisk, dzięki czemu tylko oni będą mniejsze, szczególnie w pierwszym poziomów. Na przykład, masz dwa ruchy, trzeba uzyskać numer 5, 0 na tablicy wyników, masz przycisk „2” i „3”, to jest oczywiste, kliknij na jeden, a potem drugi - masz wygrał, ale proste zadania te będą tylko na pierwszym poziomie, to będzie to bardziej skomplikowane tylko.


cechy:

  • Klasyczna konstrukcja kalkulator
  • Bateria słoneczna i ekran LCD
  • Interesujące miejsca pracy są coraz trudniejsze
  • istnieją wskazówki

Gry Wady:

  • Reklama jest obecna
  • Aby uzyskać wskazówki muszą płacić, zwłaszcza jeśli potrzebują dużo

Konkluzja: Calculator gra: The Game to gra logiczna, która może i ma dość prostą konstrukcję, ale jest w pełni kompensowane skomplikowanych zadań matematycznych. Zalecany do fanów gatunku i początkujących matematyków;)


Reklama

Pobierz Kalkulator: The Game 1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hi, this is a small update with some improvements. Less ads shown at the end of a level, removed the store/merch button as it wasn't used very much, and updated the code base for future updates! Hugs, kurtiswow!
informacje ogólne
wersja 1.4 (17)
Data umieszczenia 2020-12-01 08:36
rozmiar 45.53 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/20 07:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |