kiepskie piwo
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Swipes gra logiczna na Android, który ponownie łączy gatunki, takie jak „trzy w rzędzie” i zasad gry w 2048, który, nawiasem mówiąc, wielokrotnie próbował zrobić wiele innych deweloperów bliżej wyników ostatni, ale na pewno nie je przekraczając. Tym razem staram się robić wszystko dobrze, ale drugi przejął studio Quasar gier, dla których gra była trzecia Pojawienie do wszystkich właścicieli androida, a raczej - nie Trzeci projekt najbardziej popularne, pomimo zasad ochrony i innych prób naśladownictwa.


Znaczenie rozgrywki opiera się na konieczności oczyść planszę, próbując utrzymać się tak długo, jak to możliwe, sądząc po wszystkich kilka kroków do przodu, ale nie dostał nic nowego w 2048, łącząc minimum czterech elementów jednocześnie. Jednak równe jest macierzą, która wypełni płytki każdej turze pojawią się nowe, aw tradycji gatunku pojawiać się będą w przypadkowych miejscach. Główną różnicą jest to, że nie trzeba pracować z liczbami, ale z kwiatami, a im dłuższy pobyt, tym trudniej gra dostaje pojawiają się nowe rodzaje płytek z własnych cech i innych układów, które są dodawane jednocześnie jako odsetek i złożoności.

Nie mniej charakterystyczną cechą w porównaniu do 2048 jest dostępność narzędzi, które można wykorzystać walutę w grze, która, o dziwo, nie jest sprzedawany, nie może być osiągnięty tylko. Tylko dwa narzędzia - młotek i szczotka, w jednym przypadku, płytki mogą być malowane w innym zniszczyć to bardzo logiczne i bardzo pomocny.


cechy:

  • Pięć kolorów płytek, które chcesz scalić
  • Trzy rodzaje płytek
  • Najprostsza kontrola trzepnąć
  • Dwa narzędzia dla najlepszych wyników
  • Cztery obszary dla stowarzyszenia
  • Nie darowizna!

Gry Wady:

  • tam są reklamy

Rezultat: obiektywne, swipes mecz był intensywny i ciekawy, to będzie w stanie zastąpić w 2048, który miał już wiele do nudę przez długi czas.


Reklama

Pobierz kiepskie piwo 1.02 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-1.02 Performance update
informacje ogólne
wersja 1.02 (1102)
Data umieszczenia 2017-07-23 00:38
rozmiar 18.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/23 09:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |