Prawdziwe miejsce parkingowe 2017 Ulica 3D
0 (0)

Prawdziwe miejsce parkingowe 2017 Ulica 3D

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Parking prawdziwa gra 3D Car 2017 Ulica znajduje się parking dla Androida, w którym parku ... to logiczne, prawda? Przygotowany w grze Genetic Studios, twórców i odważnie deklarują w opisie gry, która jest dokładnie to, czego szukasz, wzięli pod uwagę wszystkie problemy o innych grach parkingowych, i tak dalej. Stwierdzenie to jest faktycznie silny, ponieważ gatunek ten jest bardzo popularny (i nie rozumiem dlaczego), setki zawodników, a wśród nich są zarówno dużo naprawdę dobrych projektów, a te, które wyglądają nieco inaczej, jak byśmy chcieli ... Naszym zadaniem - ocenić, gdzie to ten nowy produkt.


Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby czytać dalej, będę pisać na raz - to nie jest żaden przełom, ani nie powiedzie, typowy projekt z jej plusów i minusów, które będziemy rozmawiać dalej.

Zacznijmy od najprostszych - rozgrywki. Twórcy twierdzą, że gra jest dla tych, którzy są zmęczeni nudne gry, ale szczerze mówiąc, nie rozumiem, co rozgrywka, to parking jest inny od wszystkich. Co więcej, wszystko, co się wydarzy - dzieje się w izolowanych obszarach bez obcego ruchu, gdzie zabawa nie?

Dalej - więcej, grafika! Twórcy twierdzą, że gra ma fajne grafiki, a to częściowo prawda, bo wygląda fajnie tylko samochód, cała reszta, czyli inne samochody i świat wygląda o wiele gorzej w końcu to wygląda dziwnie, jako postać barwnego który był w czarno-białym filmie.

Z oczywistych zalet można łatwo zwrócić uwagę na fakt, że twórcy starali się rozpowszechniać grę sporo samochodów, które replikują prawdziwego modelu, nawet tutaj nie jest reklamowany. Innym ważnym punktem - jest widok z kokpitu! Zarządzanie i fizyka - jak zwykle, niewiele odstaje od większości innych projektów.


cechy:

  • Wiele samochodów, sprzyjające replikować prawdziwą modelu
  • Jest to widok z kokpitu
  • Adekwatne fizyka i bardzo precyzyjne sterowanie
  • Wiele poziomów z rosnącym stopniu trudności
  • Twój samochód jest wykonany z dobrą grafiką
  • Nie darowizna!

Gry Wady:

  • Dźwięk silnika zbyt żałosne ... do rzeczywistości trudno jest dołączyć
  • Cały świat wokół nas jest słabej grafiki, wygląda dziwnie
  • tam jest reklama

Rezultat: jak pisałem wcześniej, parking prawdziwa gra 3D Car 2017 Ulica jest przeciętny gracz liga, która naprawdę nie rości sobie żadnych specjalnych wyróżnień, jednak zupełny brak w grze zamówień pewno zadowoli najbardziej!


Reklama

Pobierz Prawdziwe miejsce parkingowe 2017 Ulica 3D 2.6.6 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.6.6 (266)
Data umieszczenia 2021-08-23 07:09
rozmiar 90.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Gen St na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/24 08:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |