okrągły Case
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Prawdopodobieństwo, że chciałbym zwrócić uwagę na grę na Android Okrągły był bardzo mały, ale to co mnie przyciąga. Rozciąga grę w dwóch wersjach - wolny, który zawiera reklam i płatnych, że reklama nie jest, na szczęście, jest to ich jedyna różnica. Nawiasem mówiąc, wersja płatna będzie kosztować mniej niż dolara, co jest dość demokratyczna. Przygotowaliśmy tę samą grę w studiu SparkleFly Apps, które wcześniej nie grał, ale podobno zawsze zaplanowane. Więc jeśli widzisz grę, płatne i bezpłatne wersje, które są praktycznie takie same, więc deweloperzy są pewni swojego produktu, to jest warte odwiedzenia!


Rozgrywka przypomina klasycznego skakanka, która w rzeczywistości masz tylko jedno proste zadanie - skakać jak najwyżej. Spróbuj na twórców wizualnych komponentów mówiąc nie, tak że znajdą zwykły czarny marmur i wielobarwne półki w formie prostokątów, a które trzeba przeskoczyć. Tylko trzech kolorów, z których każdy jest czymś tak myśli, a mianowicie:

Czerwony - najbardziej zwykłe półki, dzięki której piłka jakoś slipy od dołu, ale trzymał je w przeciwnym kierunku, są one w rzeczywistości, najprostszym rozwiązaniem, aby wspinać się w górę.

Blue - półki te są podobne do czerwonego, po prostu poruszać się w płaszczyźnie poziomej, a tym samym uzyskać do nich nieco trudniejsze.

Fioletowy - najbardziej „Fragile” półki, które są zniszczone niemal natychmiast po pierwszym kontakcie, i piłkę do nich od góry lub od dołu nie ma znaczenia.

Ponadto gra ma jakieś upiorne strumienie koraliki przezroczyste, z którego można również początek, ale są trochę wyprowadzali ty w kierunku jego ruchu, ma kolce na półkach, dostać się, że nie można mieć sytuację, w której po prostu nie mają gdzie większym skoku Za każdym razem trzeba skakać w dół, aby ponownie uruchomić grę i spróbuj ponownie.


cechy:

  • Proste, ale ciekawe gry
  • Skromny, mało wymagające harmonogram
  • Dość wysoka złożoność
  • ładny soundtrack

Gry Wady:

  • Wersja płatna jest wolne od reklam, ale jest to wada?

Rezultat: Okrągły gra Case aby zadowolić każdego, kto lubi grać i wyzwanie dla tych, którzy mają cierpliwość żelaza, w przeciwnym razie nie będzie pasować.


Reklama

Pobierz okrągły Case 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2017-07-27 06:07
rozmiar 11.08 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/24 09:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |