Steampunk Syndicate 2: Gra Tower Defense
0 (0)

Steampunk Syndicate 2: Gra Tower Defense

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Steampunk gra Syndicate 2: Tower Defense gra to strategia obronna dla Androida, znany lepiej pod formacie „tower defense”, bardzo popularny i kochany, zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. Jak widzieliśmy, jest to druga część, więc masz coś do porównania, mają coś odepchnąć, mamy zamiar zrobić.

Przygotowaliśmy grę stereo7 studio gier, które było ostatnią częścią autora, a przy okazji, ma doświadczenie w podobnych projektach w kategoriach nie tylko tej grze, że będą również brane pod uwagę.


Przegląd ostatniej części gry Steampunk Syndicate na naszej stronie było trochę mniej niż rok temu. Specjalne wrażenie, że gra nie jest wykonany, uplasowała się wśród średniego poziomu, który jest najbardziej doskonałym rozwiązaniem dla rozwoju, ponieważ bardzo trudno jest opracować od dołu, to odpowiednia okazja, aby wznieść się ponad siebie i dostać kilka milionów fanów, ale ...

Jednak wizualny element gry nie uległ zmianie, steampunk, gdyż był minimalny i pozostaje, że gra nie jest jeszcze na swoją nazwę, grafika nie wszedł do nowego poziomu, ponadto, animacja nie uległa poprawie, to zazwyczaj ma jakieś problemy , szybko wpada w oko.

W tym przypadku nadal programiści nie odstępując od zasady kolekcjonowania kart, które są dość duża wartość, co pozwala pozbyć się tych lub innych zdolności obronnych, które wraz ze wzrostem złożoności, coraz bardziej konieczne.


cechy:

  • Więcej niż cztery poziomy tuzina
  • Pięć rodzajów wież z ich pompą
  • Roboty, które mogą być regulowane
  • Dwa typy bohaterów o unikalnych zdolnościach

Gry Wady:

  • Trudno jest powiedzieć, że gra była lepsza niż ostatnia część
  • Steampunk jest nadal bardzo mały, animacja niskopoziomowe
  • Donat i reklama też nie zniknęły

Konkluzja: Szczerze mówiąc, z drugiej części tej gry, spodziewałem się więcej, więc jest to na pewno powiedzieć, że gra Steampunk Syndicate 2: Tower Defense Gra wycofał nieznacznie na wszystkich ocen i znaczenia, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, jak pojawił się w ostatnim roku wiele porządnych projektów.


Reklama

Pobierz Steampunk Syndicate 2: Gra Tower Defense 1.2.72 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- New deck slots
- Fuel is removed
- Balance is improved
- Minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.72 (72)
Data umieszczenia 2017-11-17 13:37
rozmiar 93.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/25 07:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |