Leap On!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Leap On! gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym pod kontrolą dostaje dziwną piłkę na sznurku, który wisi w jakiejś próżni, ale Twoim zadaniem jest wykorzystanie go do wyczyszczenia całego środowiska, a raczej starać się to zrobić ...

Przygotowany w grze wszystko jedno studio Noodlecake, który jest znany ze swojej jakości związanej z projektem, który jest powiązany z żadnym ze swoich projektów, zwłaszcza tych, które pojawiają się w ostatnich latach. Tak czy inaczej, można oczekiwać wiele pozytywnych, zacząć!


Jak można szybko zobaczyć dzieje - na co dzień gra, oczywiście będzie to wymagało, aby uczestniczyć i uwagi, a nawet wtedy łatwo można umrzeć, ale wciąż gra tutaj jest stosunkowo prosta, przywiązane do modelu fizycznego gumy, gdzie piłka jest związany z centralną postacią. Stretch guma może w praktycznie dowolnej odległości, ale tutaj jest to konieczne, aby zrozumieć, że im więcej poleciał, tym bardziej prędkość zyska po powrocie. Główne zadanie - zniszczyć białe kulki, które obracają się w orbicie centralny, ale nie ma trudności, niektóre kule mają dwa boki - biały i czarny, jeśli się na czarno - będzie musiał zacząć od nowa, a punkty przyznawane są za liczby zniszczonych kulki przewidzianym że czasami można dostać premię, która zwiększa liczbę otrzymanych punktów. Nawet można umrzeć jeśli się bezpośrednio do centralnej kuli, bo jest również czarny, więc pamiętam prostą prawdę o tej grze - biały jest dobry, czarny jest zły, a bardziej kwestia technologii.


cechy:

  • Dynamiczna i wciągająca rozgrywka
  • Wiele ciekawych bonusów
  • proste zarządzanie
  • Tabele z oceny i osiągnięcia graczy
  • Stylowe grafiki i chłodny głos

Gry Wady:

  • Nie ma reklamy, które można wyłączyć za jednego dolara.

Rezultat: doskonały pozytywny zręcznościowa, to co można powiedzieć o grze skok na pewno, co będzie miało swoje miejsce na półce udanych projektów tego wspaniałego studio!.


Reklama

Pobierz Leap On! 1.2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (105)
Data umieszczenia 2021-08-11 13:34
rozmiar 54.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/27 08:58
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |