RAD Boarding
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

RAD Boarding gra to gra zręcznościowa dla systemu Android, jako podstawa, która odbyła jazdę na snowboardzie, tylko śnieg nie znajdziesz tutaj, a wręcz przeciwnie, uważają tlące się szczątki cywilizacji, która po raz kolejny spotkała jakąś niewyobrażalną los. Przygotowany Noodlecake gra w słynnym studiu, które, nawiasem mówiąc, jest autorem innej grze o snowboardzie, o tym jestem pewien, że słyszałem, że jest o Adventure Alto, liczbę pobrań, które zbliża się do 50 milionów! Ale jeśli podstawą popularnego projektu udał się do skandynawskiego minimalizmu i prostej grafiki, a następnie w jego nowych deweloperów postanowił pokazać światu kolor i nie jest zbyt leniwy, aby dodać wiele ciekawych elementów w zakresie wizualnym.


Rozgrywka, oprócz snowboardzie i odpowiednie dla niego miejsce w oparciu o fakt, że nie było apokalipsa, a jego skutki mogą być widoczne na tle - zniszczonych budynków, ogień gdzieś na horyzoncie, latające spodki, erupcji wulkanów i wiele innych elementów, które sprawiają wrażenie, że nie wszystko było i naraz, zombie po prostu nie mają wystarczająco dużo. mają też jeździć na niektórych gładkich, fala, jak kamienie, które wydają się powodować problemów nie powinno być. Technicznie, niekończące się gry, a ty nawet nie może być uszkodzony, ale nie jest to problem, jesteś nawiedzony przez lawy, a każda awaria właściwie ziemia utrudnia ci, a zatem może być ostatnim, że masz czas do zrobienia. Dlaczego snowboarding może nawet ruszyć pod górę, choć powoli, zbyt, nie ma znaczenia, ponieważ bez tych dziwnych fizyki do wielkiej gry, a także wszystkim innym.


cechy:

  • Doskonała grafika i fizyka
  • Chłodny głos w stylu lat 90-tych gier
  • Wszelkiego rodzaju combosów i sztuczki
  • Czasami można zobaczyć szefa, z którym trzeba walczyć
  • Różne materiały w postaci ubrań i desek
  • Niezapomniana atmosfera zniszczenia

Gry Wady:

  • Jest mały i reklama Donat

Konkluzja: trudno jest porównać grę RAD Boarding z podobną w rozumieniu Alto przygody, gry, choć o snowboardzie, ale każdy jest piękny na swój sposób i jako całość, wzajemnie się uzupełniają. Tak więc, jeśli chcesz ciszy i spokoju - wybrać bardziej popularny projekt, ale jeśli chcesz dotknąć jasne grafiki i apokalipsa - zapraszamy!


Reklama

Pobierz RAD Boarding 1.3.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes and new icon!
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (16)
Data umieszczenia 2017-11-09 16:02
rozmiar 87.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

READ_INTERNAL_STORAGE

READ_INTERNAL_STORAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/27 09:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |