Spadek Kreator Wieża
0 (0)

Spadek Kreator Wieża

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Spadek gry Kreator Tower jest dynamiczna, klasyczna gra zręcznościowa dla systemu Android, w której weźmiemy udział w maga przygodowej. W rzeczywistości, bardzo nazwa gry w przeważającej części ujawnia swoją zawartość - nie jest magiem, znajduje się wieża, a tu trzeba upaść, ale o tym później.

Przygotowany w grze studia Nitrome, z których większość projektów zostały już na naszej stronie oraz pozostawiają bardzo pozytywne wrażenie, czego oczekuje w tej sprawie. Nawiasem mówiąc, gra wygląda rodzaju pochodną wcześniejszych projektów, które w połączeniu zawartość jest coraz mniej z tego, co się dzieje. Ale, trzeba się rozwijać, i tak się dzieje.


Rozgrywka opiera się na fakcie, że trzeba wspiąć się wyżej w wysokiej wieży powyżej, co jest prawdziwe więzienie, co oznacza, że ​​czekają pułapki, zagrożenia, wrogów i wiele innych przeszkód. W rezultacie, jeśli można dostać, będzie można zabrać porywaczy z tajnymi magicznych jaj rolkach, jak będzie zainteresowany?

Wdrożone rozgrywka jest bardzo nietypowy sposób, ponieważ każdy poziom reprezentuje pewną część wieży, w którym trzeba iść w dół, starając się zebrać jak najwięcej bonusów i zniszczyć jak najwięcej wrogów, a potem jeszcze raz rzucić na górze platformy i ta trasa będzie musiał przejść znowu, i przekazać to może być dowolna ilość razy, aż wszyscy wrogowie zostaną zniszczone i nie będą gromadzone wszystkie bonusy. dziwny układ, ponieważ pomimo trzeba się wspinać, cały czas mamy na dół, ale po przejściu poziomu ciągnie nas wszystkich wyżej wymienionych. Natychmiast warto zauważyć, że nawet pierwszy boss, którego można spotkać na czwartym poziomie będzie trudne, więc co będzie dalej - odgadnąć siebie.


cechy:

  • Ponad pięćdziesiąt pięter, nadziewane wrogów i pułapek
  • Różnorodność postaci o unikalnych zdolnościach
  • 8 śmiercionośne bossów
  • Różne lokalizacje, które mieszczą się w jednej wieży
  • prosta obsługa
  • Poziomy są zerowane za każdym razem, bez powtórzeń
  • Zbierz utraconych stron przydatnych informacji
  • Ścieżka dźwiękowa do „stylu”-bitu
  • Tryb multiplayer, a także stół z liderów

Gry Wady:

  • Małe pączki i reklama

Konkluzja: gra Kropla Kreator wieża ma prawie wszystkie niezbędne cechy, aby być hitem - jest interesująca, jest dość skomplikowany i daje klasyczny, który jest bardzo cenione dziś.


Reklama

Pobierz Spadek Kreator Wieża 1.0.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Launch of Drop Wizard Tower
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (1000002)
Data umieszczenia 2017-07-28 21:35
rozmiar 23.46 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/29 09:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |