Redbros
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Redbros, deklarowane jako przygoda dla Androida jest zasadniczo mieszaniną zatrzasku i klasycznej gry fabularnej, ale jego główną cechą jest to, że wydaje się niemożliwe do stracenia! Tak, automatycznie tracą widownię zagorzałych fanów, jak i tych, którzy lubią klasyczny układ gier.

I pójść na taki nietypowy krok w PlayHard.Lab studio, że jej nazwa nie jest w żaden sposób uzasadnione, a ja starałem się znaleźć jej inne projekty, nagle to tak na co dzień, ale nie jest to niestety jedyna.


Rozgrywka w tym przypadku przypomina klasyczną grę RPG, gdzie trzeba wędrować przez oddzielnym pomieszczeniu, walcząc z różnymi potworami. Wizualny składnik tu stara się być jak klasyki, ale bez oczywistej uchwały, który z pewnością doceni każdy, kto ma je szczerze zmęczona. Każdy pokój zakłada drzwi, które otwiera się tylko podczas zniszczyć wszystkich wrogów, i (czasami) dokonały pewnego rodzaju działań, które mogłyby przypominać zagadki, ale to jest tak elementarne, że szef nie musi złamać.

Główną cechą (lub jego brak) w grze jest to, że skład, a mianowicie taka kompozycja, złamiesz do pokoju, nie ma żadnych specjalnych cech, które nawet wskazywać na możliwość śmierci co najmniej jednego z bohaterów. Po prostu walić do pomieszczenia, kliknij na potwory, twoi bohaterowie tną z charakterystycznym aktorstwa głosowego i przejść dalej. Nudzi? Ani słowa!

Nadal czasami można ponownie odnaleźć magiczne zwoje, które zdecydowanie pomaga zniszczyć swoich wrogów trochę szybciej niż zwykle, ale wtedy, gdy nie można stracić, o co chodzi? I nie ma odpowiedzi na pytanie - dlaczego zapas złota i rozwijać obojętność? Ale może ktoś ocenić, przynajmniej do zakończenia gry można dokładnie każdy z nich ma trochę cierpliwości.


cechy:

  • Maksymalnie 20 znaków w kadrze
  • Fajne klasyczny projekt bez pikseli
  • Ponad 100 poziomów i może pojawić się więcej
  • Pułapek i magii do swoich wrogów
  • Prawie pięćdziesiąt różnych znaków

Gry Wady:

  • Reklama - jasne
  • Donat - dlaczego?
  • Umrzeć w tej grze jest niemożliwe, a zatem jest bardzo nudny

Konkluzja: Mam nadzieję, że gra Redbros to był wypadek, a nie nowy trend, który z pewnością niekorzystnie może wpływać na cały przemysł, jako „okazualivanie” i tak wielu narzeka, to osiągnął wysokość doskonałości.

Nawiasem mówiąc, nieprzyjemne dzwonu, nie tylko, że ta gra zdobyła pierwsze miejsce w Google Play Indie Games Festival w zeszłym roku, więc więcej, a liczba pobrań jest prawie milion ...


Reklama

Pobierz Redbros 3.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Remove Ads in Stage.
Bug Fixed.(stage 8-6, 14-1)
informacje ogólne
wersja 3.1 (50)
Data umieszczenia 2017-12-05 23:53
rozmiar 56.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

READ

READ

WRITE

WRITE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/30 09:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |