Run & Gun: banditos
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Run Gun: banditos ten biegacz dla Androida, w którym przypada rolę bandyty, który okradł. Sytuacja jest dziwna, ale historia w tym przypadku więcej niż wystarczająco, więc muszę zaakceptować. Ludus przygotował grę w studiu, dla których ta gra będzie pierwszym Rahner. Muszę powiedzieć, okazało się całkiem wysoką jakość, ale wiele z tego, co dzieje się nieuchronnie przypominają wcześniejsze, bardziej znanych projektów.


Jaki jest każdy biegacz wie, iw tym przypadku czekamy na klasycznym układzie. Kompletne trasa, położył na preriach i kaniony z odniesieniami do tematu Dzikiego Zachodu dla wielu całkiem podoba. W tle gra ożywczy i pozytywną muzykę w stylu meksykańskim, a głównym bohaterem jest klasyczny gangster z szerokim rondem kapelusz i dwa pistolety, które, ze względu na gatunek mają nieskończoną amunicję. Zadaniem tutaj jest dość typowe i prosta - biec tak długo, jak to możliwe, zbierając jak najwięcej złotych monet, które wypadają z wagonu, który ukradłeś i prowadzą.

Ważnym aspektem będzie fakt, że w tej grze trzeba strzelać, a twoi wrogowie będą szkielety, którzy wiedzą jak strzelać, i w pewnym momencie reagują znacznie lepiej niż ty, więc umrzeć tu dość prosta - można zawiesić w dowolnym przeszkody, można złapać kulę od szkieletu, którego nie można było strzelać pierwszy. Jednak ze względu na strzelaniu musiałem porzucić chmielu, których obecność mogłaby sprawiają, że gra nieznośnie trudne.


cechy:

  • Jasne grafika i doskonała animacja
  • Dynamiczna, wciągająca rozgrywka
  • Duży wybór postaci, każda z własnymi umiejętnościami specjalnymi
  • Możliwość rozwijania nowych umiejętności
  • Zwykły stół z ocen i osiągnięć

Gry Wady:

  • Reklama i Donato są obecne, ale nie powodują wiele dolegliwości

Konkluzja: gra Run Gun: banditos klasyczny zawodnik we wszystkich jego przejawach, umiarkowanie trudne i bardzo wciągająca, zdecydowanie jasne i pozytywne, tak że może on również okazać się godnym substytutem najbardziej irytujących przedstawicieli gatunku.


Reklama

Pobierz Run & Gun: banditos 1.3.2 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.3.2 (20020)
Data umieszczenia 2019-09-18 07:09
rozmiar 50.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/07/31 08:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |