Aero Effect
4.7 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Aero Effect to gra zręcznościowa dla systemu Android, który przypomina mieszankę klasycznego węża i projektów, które muszą przedzierać się przez miejsce, unikając wszelkiego rodzaju pułapek. Pomysł, co dzieje się z pewnością nie jest nowy, ale realizacja jest znokautowany wszystkim, że kiedyś zobaczyć na Androida, to przynajmniej świetnie! Stworzył to arcydzieło w Jundroo Studios, LLC, która, niestety, wolą wziąć dla swoich projektów pieniądze, więc ta gra jest płatne, kosztuje $ 2, a szczerze mówiąc, takiej piękności nie przeszkadza. Oczywiście, jest to zasadniczo zmienić liczbę pobrań, co może być miliony, a teraz trzeba wziąć pod uwagę tysiące, jednak jest to całkiem możliwe, że studio tak postanowił oświadczyć się, po prostu pokazując jak fajnie mogą zrobić.


Tak, jak pisałem, będziemy zarządzać pozory węża, który składa się z kilku strzałek lub czegoś. Będziemy schodzić z góry na dół i na trasie nie jest łatwa, gdzieś trzeba zginać wokół przeszkód typowych gdzieś pomiędzy poślizgu kół gdzieś wsunąć do wąskich przestrzeni z dużą prędkością, w niektórych przypadkach, aby uniknąć ruchomych części. Ale główną cechą jest to, jak to wygląda arcydzieło! Grafika jest tak wielka, że ​​chcę patrzeć na nią zawsze, poza tym, świat wokół siebie i otaczają dosłownie wchłonąć piękno i precyzję linii. Należy powiedzieć o pięknym animacji, która jest w pełni zgodny z harmonogramem.

Nawiasem mówiąc, gra była bardzo interesująca decyzja złożoności procesu. Jak już pisałem, to będzie trochę jak wąż, jednak, jeśli wypadek nie umiera od razu, najpierw z projektu zaczynają odpadać powiązań, w zależności od siły uderzenia ich liczba może się zmieniać. Oczywiście, im więcej linków będzie na końcu poziomu - tym lepiej, i zebrać je dopiero w trakcie gry, więc prowadzić krótki wąż nie jest trudne, ale długo bardzo problematyczne, tak aby opanować grę, można szybko i stać profesjonalny trwać długo.


cechy:

  • Proste sterowanie, ale wiele trudnych chwilach
  • Oszałamiająca grafika
  • Dynamiczna rozgrywka z wielką fizykę
  • Pięciu z 10 stopni w każdym poziomie
  • Gra posiada wbudowany mechanizm rejestrowania rozgrywki i możliwość, aby wysłać go do znajomego
  • liderzy list i tabel rekordów, przykręcane do Game Center

Gry Wady:

  • Nie wersję trial, gra jest dystrybuowana wyłącznie na podstawie wynagrodzenia, koszt - 2 $

Konkluzja: to gra Aero Effect swoich pieniędzy? Na pewno warto! Czy podoba ci się? Myślę, że tak, tak, spójrz na kilka dodatkowych dolarów i cieszyć się!


Reklama

Aero Effect dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/01 07:22
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |