SpaceTapTap
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

SpaceTapTap gra to gra zręcznościowa dla systemu Android, w których można zdobyć kosmosu, który jest na miejscu, nie wydaje się, ale ponieważ taksówki miałby pocisk, a następnie odpowiednie wnioski.

Przygotowany przez studio gra o nazwie RawHand z projektów, które wcześniej nie zostały spełnione, ale warto zauważyć, że w tej chwili mają 5, jednak jest to bardzo popularna aż cieszy ani. Ale może ten konkretny projekt będzie w stanie go naprawić!


Gra jest klasyczna gra zręcznościowa, gdzie głównym zadaniem jest latać tak daleko, jak to możliwe, kollektsioniruya dosłownie każdy metr. Jednak nie obyło się bez trudności, które określają istotę rozgrywki. Głównym problemem - Twoja rakieta nie wie, jak włączyć i leci dokładnie kierunek, w którym jest uruchomiony. Oczywiście, ta opcja nie jest bardzo odpowiedni, ponieważ prędzej czy później na drodze do spełnienia jakąś przeszkodę, a ty być podzielone, ale jest na to sposób! Cała nasza przestrzeń usiana nieoczekiwanie niektórych narzędzi, dzięki którym można trzymać się czymś w rodzaju liny laserowych oraz, w zależności od odległości do wirują w otrzymanej orbicie. Jest to właściwość pocisków i pozwolić, aby przejść dalej, mając możliwość więc to niezwykły sposób, aby poprawić jej przebieg, a nawet starają się zbierać kamienie szlachetne, które jak zwykle będą natknąć w najbardziej niewygodnych miejscach. Niektóre opcje rozwoju w grze nie jest, ale jeśli masz dużo kamieni, można kupić nowy statek kosmiczny, który niewiele zmieni, ale będzie to przynieść lekką satysfakcję oprócz już pełen rekordów.


cechy:

  • Ładna grafika i dobra fizyka
  • Wiele biegów do obracania
  • Zaleca się, aby nie uderzyć w coś
  • Gromadzić skarby i kupić nowe rakiety
  • Mówią, że ta gra może przejść;)
  • nie darowizna

Gry Wady:

  • Jest reklama, wyłącza się za jednego dolara

Rezultat: typowe, ale bardzo ładny pasaż SpaceTapTap dobrze nadaje się do roli nowego czasu zabójcy do swojej kolekcji. Pobierz grę może całkowicie bezpłatnie i, jak już zostało napisane, to nie ma darowizna, tam jest trochę reklamy, ale tylko dla jednego dolara można się go pozbyć.


Reklama

Pobierz SpaceTapTap 1.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1 (14)
Data umieszczenia 2017-08-02 06:16
rozmiar 26.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/01 08:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |