POL Miejmy Go
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra POL Miejmy Go to muzyczna gra zręcznościowa dla systemu Android, w której podwaliny dzisiaj jest dość popularny historia - globalne ocieplenie. Jeśli ktoś myślał, że to bzdury i fikcja, a następnie spojrzeć na niedźwiedzie wypadku! Rzucić wszystko i iść na ratunek, tym więcej deweloperów Esoul Gry studio już przygotowane wszystko, co niezbędne. Nawiasem mówiąc, jest to ich pierwszy projekt, więc gratuluję z debiutu i zobaczyć co mogli, aby nas zadowolić.


Gameplay, który próbował ukryć się za muzyką i ślicznych małych zwierząt jest dość typowy biegacz, który szczerze mówiąc, bardzo niewiele osób jest zdenerwowany, bo ta sytuacja stała się absolutna norma. Jednak klasyczny gameplay tu nie nazwać. Nie tylko to, co się dzieje jest dość mocno przywiązany do ścieżki dźwiękowej, co oznacza łowiący rytm można grać dużo lepiej, niż myślisz. Po drugie, nie jest stosowana nie jest najbardziej typowym rozwiązaniem ze strony kierownictwa, ponieważ nie kontrolujemy głównego bohatera, a teren, na którym się porusza. Przeszkody będzie wiele, ale będzie musiał zacząć od najprostszych - kry o różnych wysokościach, klikając na której można regulować wysokość, dzięki czemu oddział zdać trudne. Wtedy będzie miał sople, lód krę z pęknięcia i wiele więcej, wszystko, czego potrzeba, aby monitorować i reagować aktywnie, szybko skupienie i klikając na niezbędne przedmioty. Między innymi, warto zauważyć, że gra ma kilka poziomów trudności, i można od razu wybrać jedną z ulubionych.


cechy:

  • Świetny soundtrack, idealnie dopasowane rozgrywki
  • Słodkie bohater i ważnym zadaniem
  • Ładna grafika i dobra animacja
  • Bardzo prosta obsługa z dwoma przyciskami
  • Wiele poziomów trudności
  • Brak reklam!

Gry Wady:

  • Gra posiada opcjonalną Donat

Konkluzja: nie najgorsza, ale nie najbardziej ekscytujący biegacz nazywa POL Miejmy Go jest całkiem możliwe, aby dać i muzyczna gra zręcznościowa, która w swej istocie jest.


Reklama

Pobierz POL Miejmy Go 1.10.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed Bug
informacje ogólne
wersja 1.10.8 (41)
Data umieszczenia 2018-02-01 01:01
rozmiar 66.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/03 08:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |