Gwiazda Tap - Idle Przestrzeń Clicker
0 (0)

Gwiazda Tap - Idle Przestrzeń Clicker

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Star Game Tap - Idle Przestrzeń Clicker To zatrzaskowe dla Androida, w którym będziemy podróżować przez przestrzeń w rakietę, która leci szybciej, tym więcej kliknięć, zrobiliśmy ... nie lubię? Jeśli ktoś uważnie śledzi nowości na naszej stronie, mogłem się domyślić, że coś w tym jest, w szczególności, że to kosmiczna gra kolonizatorów Idle Clicker i mają nawet nazwy są podobne! To tylko rozwinął je w różnych studiach, takich jak nasz obecny nowy produkt przygotowany w studiu Inzen, które stanowią zaledwie dwóch gier, w podobnej sytuacji i programistów wczesna wersja, a kto przyszedł pierwszy, trudno powiedzieć, tylko jedną grę dłużej niż czas spędzony w trybie testowym, a inny przewrócił się natychmiast ... Gdzie jest prawda?


Rozgrywka różni się nieznacznie, ale różni się w idei gry. Gra kolonizatorów kosmiczne Idle Clicker róża smutny temat konieczności przejść z naszej umierającej planety i latały po bezkresnej przestrzeni w poszukiwaniu nowego domu, a nowy produkt, po prostu badać galaktykę, przenosząc się z planety na planetę, która brzmi o wiele bardziej interesujące i pozytywne. Jak w podobnym projekcie w prędkości lotu rakiet został zatrudniony z powodu kliknięć na ekranie, jako samospełniające - tak szybko i będzie latać, chce szybciej - kliknij więcej! Ponadto, możliwe jest, aby pompować swój statek i zakup wszelkiego rodzaju pomocników w postaci dronów, co sprawi, że rozgrywka znacznie więcej zabawy, a swoją podróż bardziej wydajne. Warto również zauważyć, jest bardzo pomocne komentarze na astronautów właśnie mam problem, lokalizowaniu grę tam, tak, że cały tekst jest dostępny tylko w języku angielskim.


cechy:

  • Ładna grafika i łatwa obsługa
  • Prosta rozgrywka, która nie wiąże się z możliwością utraty
  • Duża lista usprawnień i ulepszeń
  • Wiele trutnie, które pomogą Ci

Gry Wady:

  • Całkiem solidne Donat i reklama, bez której też nie była

Wynik: Star Tap gry - Idle Przestrzeń Clicker jest przyjemny i bardzo ciekawy zatrzaskowe, trudno jest powiedzieć, że jest lepiej lub gorzej, niż ten, który przyszedł wcześniej, ale już gra była testowana tylko nie popsuć.


Reklama

Pobierz Gwiazda Tap - Idle Przestrzeń Clicker 1.6.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
What's new
- All new milestone to explore! Stella's on-board sensors have detected over 50 more new Local Group galaxies to explore as she travels further into space!
- All new comics! Uncover new slices of Stella's adventures through space!

Fixes
- Valentine's Event Starsoul indicator not disappearing after Valentine's event has ended
- Visual bug with menu screen
informacje ogólne
wersja 1.6.0 (50)
Data umieszczenia 2018-04-27 19:03
rozmiar 70.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/03 09:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |