przestrzeń Frontier
4.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Przestrzeń Frontier to zręcznościowa Ketchapp studio dla Android, który podobnie jak wielu innych swoich projektów odbywa się w prosty, nawet skromnym stylu, ale w tym samym czasie, zachowując wciągający gameplay i inne funkcje, do których wszyscy wielbiciele czasu studio, aby przyzwyczaić. Obecnie czekamy na miejsce startu i pocisku, uruchomienie którą trzeba zarządzać, jak sądzę, w prawo?


Każdy z nas przynajmniej raz w życiu, na przykład w telewizji, widać jak rakieta startuje, a wiele osób wie, że dla pomyślnego wejścia w rakiet orbitalnych kilka kroków, które są automatycznie kasowane w odpowiednim czasie, dzięki czemu łatwiej zdjąć i pozwala interweniować w sprawy do następnego węzła. Jednak w tym przypadku, rakieta nie była typowa, być może z małżeństwa, tak że kroki będą musiały usunąć ręcznie niż ty i będzie to zrobić. Idzie tam natychmiast pojawia się kilka interesujących punktów.

Oczywiście, twoim zadaniem jest latać tak daleko, jak to możliwe, a także kontrolować pocisk, nie można, ale „odpiąć” możliwie późnym stadium - swoje główne zadanie. Oni rozpięty całkiem proste, wystarczy kliknąć na nim, jednak, jeśli jest późno, a następnie eksploduje rakieta, która jest nie do zaakceptowania. Wysokość, na której okazało się, mucha koniecznie stały, odzwierciedlając ostateczną osiągnięcie do dumy, może nawet być w stanie zostać astronautą!

A jednak można w nieskończoność, aby doskonalić swoje umiejętności, bo nie ma pracy do dziesiątych części sekundy, dzięki czemu można uzyskać przyspieszenie bonusowy i zdolność ulepszać swoje rakiety, i prędzej czy później wszystko jedno, aby ją w kosmos!


cechy:

  • Proste, ale piękna grafika
  • Jak zwykle doskonałej animacji
  • Zabawa, wciągająca rozgrywka
  • Możliwość rozwoju
  • Łatwe zarządzanie
  • Nie darowizna!

Gry Wady:

  • Reklama jest dostępny, ale wyłączony za kilka dolarów.

Konkluzja: świetny czas-zabójca zwany Space Frontier jest rzeczą, że będzie dokręcić, a mocno i trwale, ponieważ jest oryginalny, i to jest dokładnie to, co się z treścią studiu i czekał po raz ostatni. Witamy z powrotem!


Reklama

Pobierz przestrzeń Frontier 1.2.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.2.3 (35)
Data umieszczenia 2021-01-11 07:41
rozmiar 49.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/04 09:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |